Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zámočník - operátor výroby

SCRAP SK s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 2 000 EUR/mesiacje možné dohodnúť hodinovú mzdu a po skúšobnej dobe uprava platových podmienok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník stará o stroje a ich údržbu a čistotu pracoviska. Výhodou sú zámočnícke skúsenosti - zváranie, brúsenie a pod. Manipulácia s tovarom. Výhodou je ovládanie VZV a čelného nakladača (ako Manitou).

Dochádzkový bónus, práca nadčas. Motivačné ohodnotenie podľa výsledkov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.6.2024 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, T

spoľahlivosť, seriózny prístup, zodpovednosť

Spoločnosť sa zaoberá výrobno - obchodnou činnosťou

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Mihalik
Tel.: +421949644664
E-mail: poslať životopis
ID: 4828449  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac