PHP Developer / Techlead - Vytváraj s nami digitálne ekosystémy a produkty budúcnosti

SCR technologies s.r.o.

Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
3 200 - 4 000 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a od dohodnutej formy spolupráce TPP/kontrakt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti PHP vývoja a webových technológií. Potrebná je skúsenosť s rôznymi PHP frameworkmi (u nás pracujeme s Laravel), taktiež skúsenosti s návrhom a implementáciou robustných a škálovateľných webových aplikácií a API rozhraní. Znalosť moderných vývojových nástrojov - Git, Docker a CI/CD, je tiež dôležitá. Na danej pozícii by sme chceli novému kolegovi postupne zveriť aj zodpovednosť za návrh architektúry riešenia s dôrazom na rozpočet a pre-použiteľnosť, implementáciu riešenia v súlade s navrhnutou architektúrou.

  • návrh architektúry riešenia po technologickej stránke s dôrazom na rozpočet a pre-použiteľnosť
  • implementácia riešenia v súlade s navrhnutou architektúrou, čím sa stáva technologickým garantom pre projektového manažéra a klienta
  • kontrola kvality kódu a code review
  • upresnenie biznis zadania od projektového manažéra smerom do tímu, a aktívna účasť na stand up - och

  • flexibilný pracovný čas s možnosťou home office, prípadne využitie našich kancelárii v Banskej Bystrici a Bratislave
  • príležitosť pracovať s najnovšími technológiami
  • agilný tím a etablované CI / CD (GitLab, Docker, Portainer, JIRA,...)
  • špičkový tím ľudí, ktrorí su odborníci na software development, UX/UI design, marekting
  • podpora vzdelávania a odborého rastu (časová, finančná)
  • technologicky veľmi zaujímavé projekty
  • pravidelné teambuildingy a mnoho spoločných akcií  (vzdelávacích, zábavných) počas roka

V prípade záujmu alebo doplňujúcich otázok nás kontaktujte cez formulár na profesii, prípadne životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov zašlite priamo na [email protected].

Veľmi si vážime záujem všetkých kandidátov, ale vzhľadom na časovú náročnosť procesu si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.
Ak nebudete kontaktovaný/á do dvoch týždňov od dátumu ukončenia výberového konania, berte na vedomie, že pozícia je obsadená vhodným kandidátom.

Ďakujeme za pochopenie.

HR team SCR technologies

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

PHP - Expert
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Laravel (PHP framework) - Expert
OOP - Pokročilý
DevOps - Pokročilý
Unit Testing - Pokročilý
ElasticSearch - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

  • znalosť PHP frameworkov (Laravel alebo Symfony)
  • znalosť návrhových vzorov a best practices softvérového vývoja
  • skúsenosti s webovými službami a tvorbou REST API rozhraní
  • skúsenosti s optimalizáciou databáz
  • skúsenosti s integráciami REST, SOAP, RPC
  • skúsenosti s PHP Unit test
  • DevOps - skúsenosti s Gitlab CI/CD alebo s Github Actions
  • skúsenosti s Elasticsearch

Za výhodu považujeme :

  • znalosť frontend frameworkov (Vue.js, Angular, React, jQuery) výhodou
  • skúsenosť s October CMS výhodou
  • skúsenosť s AWS platformou

SME ŠPECIALISTI NA DIGITÁLNE EKOSYSTÉMY, RIEŠENIA A TECHNOLÓGIE V OBLASTI E-COMMERCE, WEB PORTÁLOV, B2B a B2C ZÓN, AUTOMATIZÁCIE PROCESOV, CROSSELL A UPSELL RIEŠENÍ PRE B2B DODÁVATEĽOV A B2C ZÁKAZNÍKOV .

Pomáhame spoločnostiam naplniť ich digitálny potenciál vývojom tailor-made inovatívnych softvérových riešení a prenájmom našich IT expertov. Vytvárame digitálne ekosystémy a produkty budúcnosti s využitím najmodernejších open-source technológií a experience UX/UI dizajnu. Naši klienti už viac ako 15 rokov získavajú next-gen náskok pred konkurenciou v segmentoch e-commerce, fintech, insurtech, healthtech, mass media, startups a e-government.

Našou víziou je byť lídrom v poskytovaní riešení digitálnych produktov a digitálnej transformácie pre svetové spoločnosti.

Sme členom skupiny SCR®, kde prepájame know-how z oblasti technológií, marketingu a designu a preto sme o krok vpred pred konkurenciou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivona Ďuricová
E-mail: poslať životopis
ID: 4772319  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac