Tester / QA Specialist

SCR technologies s.r.o.

Miesto práce
Skuteckého, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za testovanie softvérových riešení spoločnosti
- realizácia testov podľa testovacích scenárov vrátane prípravy testovacích dát
- restovanie webových služieb
- sledovanie, identifikovanie, analyzovanie zistených chýb a ich následné reportovanie v JIRA
- dokumentovanie a vyhodnotenie realizácie testov
- spolupráca s ostatnými členmi tímu, analytikmi, programátormi a projektovým manažérom
- podieľanie sa na zlepšovaní procesu testovania
- vykonávanie opätovného testovania zistených chýb a nedostatkov
- vyhodnocovanie výsledkov vykonaných testov, ich následná interpretácia a návrh riešenia odstraňovania vzniknutých nedostatkov
- releasovanie nových verzií produktov
- pravidelný reporting pre Quality a Development manažérov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 EUR (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a od dohodnutej formy spolupráce TPP/kontrakt)

- práca na dobrých, veľkých a zaujímavých projektoch
- agilný team a zabehnuté CI/CD (GitLab, Jira, Confluence, Artifactory, …)
- medzinárodne a technologicky veľmi zaujímavé projekty, nie pásová výroba
- mladý, dynamický a priateľský kolektív
- finančné bonusy na workshopy, kurzy, konferencie
- flexibilný čas a homeoffice
- finančný bonus v programe „odporuč svojho známeho“
- multisport karta – vstup zdarma do vybraných športových a wellness zariadení na celom Slovensku
- čerstvé ovocie
- narodeninové voľno
- pravidelné tímové akcie
- osobnostný a profesionálny rast

Nového kolegu obsadzujeme do nášho tímu v Banskej Bystrici. Pokaľ máte záujem o skrátený pracovný úväzok (120-130hodín mesačne), vieme pristúpiť k dohode.
V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

- skúsenosť s testovaním webových aplikácií na viacerých platformách
- technické pozadie a minimálne 1 ročná prax v oblasti testovania softvéru
- znalosť riadenia testovacích dát a znalosť systému Jira
- skúsenosť s tvorbou testovacích scenárov
- spoľahlivosť a samostatnosť
- vzdelávanie sa v oblasti nových technológií

Sme moderná technologická spoločnosť dodávajúca inovatívne a progresívne IT riešenia. Zaoberáme sa vývojom custom riešení na mieru a sourcingom širokého spektra technológií. Za viac ako 10 rokov pôsobenia sme sa sa podieľali na stovkách riešení v segmente e-commerce, e-learning, vývoja softwaru, vývoja mobilných a webových aplikácia a v segmente e-Governmentu.
Sme členom skupiny SCR®, čo nám prináša zdieľanie know-how z oblasti technológií, marketingu a designu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Skuteckého 115/1
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Majeríková
E-mail: poslať životopis
ID: 3643286   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 EUR (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a od dohodnutej formy spolupráce TPP/kontrakt)