Senior PHP Developer

SCR technologies s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1.100 – 2.000 (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a od dohodnutej formy spolupráce TPP/kontrakt)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj webových aplikácií, portálov, eshopov a intranetových riešení na platforme PHP Laravel
- spolupráca na implementácii riešenia a tvorbe technickej dokumentácie
- spolupráca pri analýze požiadaviek zákazníka a pri dizajne softvérového riešenia
- poskytovanie odborných technických konzultácií členom vývojového teamu
- pravidelná komunikácie s analytikmi, projektovými manažérmi a programátormi

- práca na veľkých a zaujímavých projektoch
- možnosti práce s najmodernejšími technológiami na produkčných projektoch (Java/SpringBoot, Angular, Laravel, Elasticsearch, Kafka, Apache Spark,…)
- agilný team a zabehnuté CI/CD (GitLab, Jira, Confluence, Artifactory, …)
- medzinárodne a technologicky veľmi zaujímavé projekty, nie pásová výroba
- mladý, dynamický a priateľský kolektív
- finančné bonusy na workshopy, kurzy, konferencie
- flexibilný čas a homeoffice
- finančný bonus v programe „odporuč svojho známeho“
- multisport karta – vstup zdarma do vybraných športových a wellness zariadení na celom Slovensku
- čerstvé ovocie
- narodeninové voľno
- pravidelné tímové akcie
- osobnostný a profesionálny rast

V prípade záujmu pracovať pre našu spoločnosť nám zašlite svoj životopis cez formulár na profesii alebo emailom na [email protected] K životopisu pripojte nasledujúci súhlas so spracovaním os. údajov "Súhlas so spracúvaním osobných údajov
Týmto podľa Zákona č.18/2018 o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov dávam svoj dobrovoľný súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v životopise, prípadne v motivačnom liste a iných prílohách, ktoré dobrovoľne pripájam do prílohy tohto emailu súvisiacich s hľadaním práce výlučne pre spoločnosť SCR technologies s.r.o. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia."
Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov, ktorý je možné kedykoľvek odvolať zaslaním emailu na adresu [email protected] alebo písomnou formou na adresu spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.1.2019 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- PHP a znalosť niektorého objektového PHP frameworku (Laravel, Symfony …)
- znalosť návrhových vzorov a best practices softvérového vývoja výhodou
- skúsenosti s webovými službami a tvorbou REST API rozhraní výhodou
- skúsenosti s Elasticsearch výhodou

Sme moderná technologická spoločnosť dodávajúca inovatívne a progresívne IT riešenia. Zaoberáme sa vývojom custom riešení na mieru a sourcingom širokého spektra technológií. Za viac ako 10 rokov pôsobenia sme sa sa podieľali na stovkách riešení v segmente e-commerce, e-learning, vývoja softwaru, vývoja mobilných a webových aplikácia a v segmente e-Governmentu.
Sme členom skupiny SCR®, čo nám prináša zdieľanie know-how z oblasti technológií, marketingu a designu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Skuteckého 115/1
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Majeríková
E-mail: poslať životopis
ID: 3551964   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.100 – 2.000 (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a od dohodnutej formy spolupráce TPP/kontrakt)