Java Developer

SCR technologies s.r.o.

Miesto práce
Skuteckého 115/1, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do technologického tímu v Banskej Bystrici hľadáme skúseného Java programátora, ktorého zodpovednosťou bude predovšetkým spolupodieľanie sa na návrhu a vývoji web a enterprise aplikácií pre našich zákazníkov.

Pracovná náplň:
- spolupodieľanie sa na tvorbe technického návrhu a architektúre riešenia webových a enterprise aplikácií podľa požiadaviek zákazníkov
- vývoj aplikácií a aplikačnej logiky
- netradičné technologické výzvy (pokročilé messaging architektúry, dôraz na performance, analýza dát)
- poskytovanie odborných technických konzultácií členom vývojového teamu

- práca na veľkých, zaujímavých a cross-technologických projektoch
- agilný team a zabehnuté CI/CD (GitLab, Jira, Confluence, Artifactory, …)
- možnosti práce s najmodernejšími technológiami na produkčných projektoch nielen v Java (Angular2, Ionic2, Elasticsearch, Kafka, Spark, …)
- osobnostný a profesionálny rast
- nadštandardné platobné ohodnotenie za dobrú prácu
- účasť na konferenciách, workshopoch a odborných kurzoch
- flexibilný pracovný čas a homeoffice
- príspevok na parkovanie / MHD / športové aktivity
- narodeninové voľno
- ďalšie nefinančné benefity v závislosti od dĺžky spolupráce

V prípade záujmu nám prosím pošlite Váš životopis cez formulár portálu profesia.sk, prípadne emailom na job@scr.sk. K Vášmu CV je dôležité aby ste pripojili súhlas so spracovaním os. údajov pre účel výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

Java - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s návrhom a vývojom aplikácií v Java/JEE, Spring, SpringBoot, JPA, REST, SQL, Maven, GIT
- skúsenosti s niektorou z technológií Elasticsearch, Apache Kafka, Apache Spark – výhodou
- neustále vzdelávanie sa v oblasti nových technológií

Sme moderná technologická spoločnosť dodávajúca inovatívne a progresívne IT riešenia. Zaoberáme sa vývojom custom riešení na mieru a sourcingom širokého spektra technológií. Za viac ako 10 rokov pôsobenia sme sa sa podieľali na stovkách riešení v segmente e-commerce, e-learning, vývoja softwaru, vývoja mobilných a webových aplikácia a v segmente e-Governmentu.
Sme členom skupiny SCR®, čo nám prináša zdieľanie know-how z oblasti technológií, marketingu a designu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Skuteckého 115/1
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Kubánová
E-mail: poslať životopis
ID: 3357760   Dátum zverejnenia: 10.4.2018