Junior Marketingový Manažér

SCR interactive s.r.o.

Miesto práce
Pod strážami 13131/13a, 831 01 Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
1 100 - 2 500 EUR/mesiacod 1100 Eur + motivačný provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V prípade, že ťa baví marketing a vidíš sa v ňom aj v budúcnosti tak si na správnej adrese.

Aktuálne hľadáme k nám do tímu Junior Marketing Managera, ktorému sme ochotný postupne odovzdávať naše know-how a ty tak tak môžeš rásť spolu s nami.

Ak nie si pevne rozhodnutý, ktorou cestou v marketingu sa chceš v budúcnosti vydať, radi ti s tým pomôžeme, nakoľko budeš pomáhať na viacerých oddeleniach, získaš tak prehľad a postupom času sám/a uvidíš čo ťa najviac baví.

V rámci tvojej práce budeš pomáhať pri tvorbe interného marketingu, od tvorby content plánu, cez dozeranie exekúcie až po vyhodnocovanie. Rovnako ťo neminie pomoc pri tvorbe SEO analýz a taktiež budeš súčasťou aj nášho Performance oddelenia. Nemusíš sa však báť, že tvoja práca bude len o tabuľkach. V neposlednom rade budeš napomocný/á aj nášmu kreatívnemu oddeleniu, kde pravidelne tvoríme zaujímavé firemné identity, logá, názvy ako aj komunikáčné stratégie a kampane pre našich klientov akými sú Exisport, HPE, ABB, Motor-Car a pod.

Osobnostné predpoklady

Práca v marketingu je dynamická a preto hľadáme niekoho kto vie plávať a nepotrebuje držať za ruku v každej situácii

Schopnosť rýchlo sa učiť a nebáť sa zobrať veci do vlastných rúk. Jednoducho doručiť výsledok.

Dokážeš si obhájiť svoj názor, ale zároveň pripustíš tímovú diskusiu.

Potrebný aspoň základný prehľad v marketingových aktivitách, zvyšok ťa naučíme.

Výhodou je základná znalosť Adobe Photoshop / Figma/ Canva.
Zmysel pre dizajn je vitaný.

Výhodou je základná znalosť Google Ads, Google Analytics, Facebook business manager.

Komunikačné schopnosti, organizačné schopnosti.

Schopnosť multitaskingu, skvelý time manažment.

Orientácia na výsledky je prvoradá – “Always be closing”

- Kvalitnú prácu odmeníme – success fee (máš podiel na úspechu klienta 30% z dosiahnutých výsledkov)
- Hľadáme partnerov, preto ponúkame našim zamestnancom zamestnanecké akcie (10% zo zisku)
- Najlepších kolegov srdciarov
- Sme blízko hlavnej vlakovej stanice
- Budget na vzdelávanie 360 Eur / rok
- 100 Eur každý mesiac za najčítanejší článok
- Krásne priestory rodinného domu (vyhral aj architektonické ocenenie)
- Spoločné raňajky, teambuildingy...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Základy
Figma - Základy
Google Analytics - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SCR interactive je digitálna reklamná agentúra. Prepájame online a offline svet a sme nadšenci noviniek a inovatívnych riešení. Sme súčasťou stabilnej skupiny firiem brandu SCR®.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4591224  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac