Obchodný manažér

SCR interactive s.r.o.

Pod strážami, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
1 800 - 10 000 EUR/mesiackaždý rok zvyšujeme fix o 100 Eur + zamestnanecké akcie 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš robiť?
- Aktívne hľadať a oslovovať nových klientov
- Dohadovať meetingy (či už online alebo osobne) s potenciálnymi klientami a navrhovať riešenia (všetko ťa naučíme)
- Viesť si databázu klientov
- Mať prehľad o úspechoch našich klientov

Koho chceme?
- Človeka, ktorý sa rád učí nové veci
- Milovníka digitálneho marketingu
- Človeka, ktorý sa nebojí výziev a je kreatívny
- Hľadáme partnera, nie zamestnanca

Čo potrebuješ?
1. Byť zvedavý
2. Rozumieť, kadiaľ zákazníkom tečú peniaze a čo prinesie zákazníkovi výsledky (naučíme ťa)
3. Chuť mať vysoký príjem :)

Popis práce
Ak máš skúsenosti s obchodom a obchod ťa baví, všetko ostatné ťa naučíme. Ak rád telefonuješ a si športový typ (nevzdávaš sa:), tak táto práca je presne pre teba.

Ponúkame
- Firemný telefón a notebook
- Preplatíme náklady za stretnutia s klientom (doprava, parkovanie, obedy/káva)
- Kvalitnú prácu odmeníme – 20% z hrubého zisku je tvoja provízia
- Najlepších kolegov srdciarov - ochotne si pomáhame pri riešení problémov
- Sme blízko hlavnej vlakovej stanice s krásnym výhľadom na celú Bratislavu
- Budget na vzdelávanie
- 100 Eur každý mesiac za najčítanejší článok (ak vyhrá ten tvoj)
- Krásne priestory rodinného domu (vyhral aj architektonické ocenenie), open office
- Pravidelné spoločné raňajky, obedy, grilovačky na terase, teambuildingy...

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodník

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prečo SCR?
15 rokov prinášame slovenským podnikateľom kvalitné digitálne riešenia. Sme tím skúsených špecialistov z digitálnej marketingovej agentúry. Máme radi uvoľnenú a priateľskú atmosféru bez potreby vytvárať stres a kontrolovať ťa.

Názory a nápady každého člena tímu nás zaujímajú a sme presvedčení, že nás ako celok posúvajú vpred a len vďaka tomu sme schopní napredovať.

Sme radi, ak sa chceš vzdelávať, pracovať na sebe, vieš sa podeliť s kolegami.

Snažíme sa hrať fér v sukromí aj v práci - medzi sebou, voči klientom, dodávateľom. Je to naša prirodzenosť.

Stojíme na 3 nohách:
1. Kvalitný výkonnostný marketing
2. SEO
3. Budovanie silných a zapamätateľných značiek

Našim snom je, aby si každý slovenský podnikateľ vedel dovoliť kvalitný digitálny marketing.

Odmeňovanie na základe výsledkov
Až 25%-30% klientov nás odmeňuje na základe dosiahnutých výsledkov. Rovnako sú odmeňovaní aj naši kolegovia, vďaka čomu si vedia zarobiť, neodchádzaju a hlavne naši klienti vidia extrémne rýchlo výsledky.

Ako pracujeme?
Máme 100 klientov a skúsenosti so značkami ako Exisport, Slovenská pošta, ABB, Hewlett Packard Enterprise, Heineken, Amundsen, Nicolaus...

SCR interactive je digitálna reklamná agentúra. Prepájame online a offline svet a sme nadšenci noviniek a inovatívnych riešení. Sme súčasťou stabilnej skupiny firiem brandu SCR®.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4555224  Dátum zverejnenia: 15.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac