Skúsený PPC špecialista

SCR interactive s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fascinuje Ťa Google a jeho prepracovaná sieť PPC reklamy? Vyskúšal si si už prostredie Google Adwords, Facebook Business manager, Data Studio a Google Analytics? Poď pracovať ku nám - dáme Ti príležitosť vstúpiť do sveta (nielen) online reklamy!

Tvojimi úlohami bude spravovať PPC kampane na Google a Facebook pre rôznorodých klientov, experimentovať s najnovšími nástrojmi reklamných systémov a využívať všetky formy PPC reklamy - search, videoreklamu, bannery i remarketing.

To všetko v spolupráci so strategickým i kreatívnym oddelením pri uplatňovaní komplexných digitálnych kampaní. Radi Ťa zaučíme do tajomstiev skúsených marketérov a necháme Ti priestor pre odborný rast!

- neobmedzená dovolenka
- pravidelné homeofficy
- jedinečná možnosť kariérneho rastu
- spolupráca so skúsenými kolegami
- samozrejmosťou je umožňovanie vzdelávania sa v odbore

Pracovná ponuka je interne na full time - nutné sedieť s nami v office - nejedná sa o externú spoluprácu s freelacerom.

V prípade záujmu Ťa poprosíme so životopisom zaslať aj krátke zhrnutie/motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nie je nutné vzdelanie v odbore

Ostatné znalosti

Google Ads - Základy
Google Analytics - Základy

• Rýchle učenie sa nových vecí
• Samostatnosť a schopnosť prevziať zodpovednosť za zverené projekty
• Nutnosť doťahovať veci do konca, byť tímovým hráčom
• Vášeň pre online svet/sledovanie trendov je nevyhnutné
• Radi by sme boli za prax v reklame, avšak jej nedostatok môžeš vyvážiť veľkým nadšením napredovať!

SCR interactive je digitálna reklamná agentúra. Prepájame online a offline svet a sme nadšenci noviniek a inovatívnych riešení. Sme súčasťou stabilnej skupiny firiem brandu SCR®.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3823833  Dátum zverejnenia: 8.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac