Grafický dizajnér zameraný na online

SCR interactive s.r.o.

Miesto práce
Pod strážami, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
600 eur part time

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v dynamickom svete reklamy a vidieť svoje vizuály v online svete, ale aj v outdoore, či v tlači? Staň sa súčasťou jedinečnej reklamnej agentúry SCR interactive a využi svoj potenciál naplno! Našimi klientmi sú Niké, Amundsen, Sorea a iné zvučné mená. Nepohŕdame však ani menej známymi značkami, ktorým pomáhame vyrásť.

Svoju kreativitu, grafické cítenie a skúsenosti využiješ u nás pri:

- tvorbe online marketingovej grafiky (internetová reklama, tvorba jednoduchého webdizajnu, prezentácie pre klientov, rôzne vizuály a templates...)
- ideových návrhoch a realizácií online reklamných kampaní
- tvorbe korporátnej identity pre rôznorodých klientov
- príležitostne sa vyskytne aj offline grafika (print, POS, outdoor)

- dovolenka nad rámec štandardného počtu dní
- jedinečná možnosť kariérneho rastu a vzdelávania sa v odbore
- dizajnové pracovné priestory, firemné raňajky a občerstvenie, teambuildingy a i.

Pracovná ponuka je interne na full time - nutné sedieť s nami v office v Bratislave - nejedná sa o externú spoluprácu s freelacerom.

V prípade záujmu Ťa poprosíme so životopisom zaslať aj portfólio prác. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov zodpovedajúcich našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafika, dizajn, masmédiá, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Základy

Počet rokov praxe

2

• Grafické a estetické cítenie, zmysel pre detail
• Skúsenosť s grafikou pre online
• Rýchle učenie sa nových vecí
• Samostatnosť a schopnosť prevziať zodpovednosť za zverené projekty
• Nutnosť doťahovať veci do konca, byť tímovým hráčom
• Vysoká kreativita a vášeň pre online svet/sledovanie trendov je nevyhnutné
• Výhodou je znalosť iných programov pre foto/audio/video/postprodukciu a pod.
• Požadujeme istú prax v reklame/online grafike (aspoň 1-2 roky), jej nedostatok môžeš vyvážiť obrovským nadšením napredovať!

SCR interactive je digitálna reklamná agentúra. Prepájame online a offline svet a sme nadšenci noviniek a inovatívnych riešení. Sme súčasťou stabilnej skupiny firiem brandu SCR®.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3571552  Dátum zverejnenia: 24.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 eur part time