PPC špecialista

SCR interactive s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1000 (dohodou podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme PPC-čkara do Performance tímu. Pracovať budeš na zaujímavých rôznorodých klientoch, kde máš možnosť využívať rôzne prístupy, testovania a nové nástroje. Tvojimi úlohami bude:

• Stratégia, plánovanie, exekutíva a reporting PPC kampaní v Google
• Analytika výsledkov kampaní, príprava odporúčaní pre ďalšiu komunikáciu
• Aktívna práca na performujúcich kampaniach
• Využívanie všetkých foriem PPC reklamy - search, video, bannery, remarketing a i.

To všetko v spolupráci so strategickým i kreatívnym oddelením pri uplatňovaní komplexných digitálnych kampaní. Radi Ti necháme priestor pre ďalší odborný rast.

- dovolenka nad rámec bežného počtu dní
- pravidelné homeofficy
- jedinečná možnosť kariérneho rastu
- spolupráca so skúsenými kolegami na zaujímavých kampaniach
- samozrejmosťou je umožňovanie vzdelávania sa v odbore

Pracovná ponuka je interne na full time - nutné sedieť s nami v office - nejedná sa o externú spoluprácu s freelacerom.

Požadujeme prax v odbore online marketingu aspoň 1 rok a pokročilú znalosť produktov Google AdWords, Google Analytics a Google Tag Manager. Znalosť ďalších PPC či RTB sietí a produktov ako AdForm, Etarget, Heuréka, FB PPC, a i. je výhodou.

V prípade záujmu Ťa poprosíme so životopisom zaslať aj krátke zhrnutie/motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

online marketing, marketing, reklama - nie je nutné vzdelanie v

Ostatné znalosti

Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Rýchle učenie sa nových vecí
• Samostatnosť a schopnosť prevziať zodpovednosť za zverené projekty
• Nutnosť doťahovať veci do konca, byť tímovým hráčom
• Vášeň pre online svet/sledovanie trendov je nevyhnutné
• Radi by sme boli za prax v reklame, avšak jej nedostatok môžeš vyvážiť veľkým nadšením napredovať!

SCR interactive je digitálna reklamná agentúra. Prepájame online a offline svet a sme nadšenci noviniek a inovatívnych riešení. Sme súčasťou stabilnej skupiny firiem brandu SCR®.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3415381  Dátum zverejnenia: 22.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 (dohodou podľa skúseností)