Online marketingový pracovník (Junior)

SCR interactive s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fascinuje Ťa Google, sociálne siete a celá mašinéria online svetu? Poď pracovať ku nám - dáme Ti príležitosť vstúpiť do sveta (nielen) online reklamy!

Tvojimi úlohami bude tvorba analýz pre klientov, SEO optimalizácia, spolupráca s kreatívnym a performance tímami pri uplatňovaní komplexných stratégií. Radi Ťa zaučíme do tajomstiev marketérov a necháme Ti priestor pre odborný rast!

- neobmedzená dovolenka
- pravidelné homeofficy
- jedinečná možnosť kariérneho rastu
- spolupráca so skúsenými kolegami
- samozrejmosťou je umožňovanie vzdelávania sa v odbore

Pracovná ponuka je interne na full time - nutné sedieť s nami v office - nejedná sa o externú spoluprácu s freelacerom.

Vhodné skôr pre juniornejšieho človeka, ktorý má možnosť u nás vyrásť a nabrať nové skúsenosti. Kľudne čerstvý absolvent VŠ.

V prípade záujmu Ťa poprosíme so životopisom zaslať aj krátke zhrnutie/motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

online marketing, marketing, reklama - nie je nutné vzdelanie v

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Rýchle učenie sa nových vecí
• Samostatnosť a schopnosť prevziať zodpovednosť za zverené projekty
• Nutnosť doťahovať veci do konca, byť tímovým hráčom
• Vášeň pre online svet/sledovanie trendov je nevyhnutné
• Radi by sme boli za prax v reklame, avšak jej nedostatok môžeš vyvážiť veľkým nadšením napredovať!

SCR interactive je digitálna reklamná agentúra. Prepájame online a offline svet a sme nadšenci noviniek a inovatívnych riešení. Sme súčasťou stabilnej skupiny firiem brandu SCR®.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3385596  Dátum zverejnenia: 21.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900-1000