Projektový/á manažér/ka na part-time, pozícia vhodná pre študentov VŠ

SCR interactive s.r.o.

Miesto práce
Skuteckého 115/1, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.11.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné riadenie projektu, od tvorby zadania až po jeho úplné odovzdanie
- samostatná komunikácia s klientom a predkladanie návrhov riešení
- dohľad nad zapracovaním všetkých pripomienok klientov podľa znenia, požiadaviek a v potrebnom termíne
- aktívna spolupráca s tímom kreatívcov, copywriterov, grafikov a programátorov, ktorí sa podieľajú na realizácii projektu
- zodpovedať za celkový rozpočet projektov a s tým súvisiace efektívne využívanie finančných a ľudských zdrojov
- vyhodnocovanie úspešnosti ukončených projektov
- sledovanie trendov v oblasti marketingu, online marketingu a neustále vzdelávanie sa v tejto oblasti

- kreatívna práca na rôznych veľkých i menších projektoch
- flexibilný pracovný čas
- osobnostný a profesionálny rast
- nadštandardné platové ohodnotenie za dobrú prácu
- nadšený a profesionálny tím
- tímové akcie

Hľadáme posilu do nášho tímu v podobe študenta/študentky, najlepšie 1. ročníka II.stupňa VŠ s orientáciou v marketingu, online marketingu a technológiách. V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov, prostredníctvom formuláru na profesia.sk alebo emailom [email protected]. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požadovaný profil pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vycibrené komunikačné zručnosti
- výborná orientácia v online prostredí, rozpoznávanie trendov a smerovaní
- profesionálne vystupovanie
- anglický jazyk
- schopnosť argumentovať
- samostatnosť a zodpovednosť
- dôslednosť
- kreatívnosť
- časová flexibilita

SCR interactive je digitálna reklamná agentúra. Prepájame online a offline svet a sme nadšenci noviniek a inovatívnych riešení. Sme súčasťou stabilnej skupiny firiem brandu SCR®.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3207969  Dátum zverejnenia: 6.10.2017