Vodič nákladného vozidla sk. B, C do 7,5 t - príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už 26 rokov

SCP PAPIER, a.s.

Miesto práce
P3 Logistic Parks, Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
dohodou
Od 1 400 EUR/mesiac+ mesačné odmeny v závislosti od vykonanej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť SCP PAPIER, hľadá do svojho tímu zodpovedného zamestnanca na pracovnú pozíciu vodič nákladného vozidla.
Vašou pracovnou náplňou bude:
zodpovednosť za zverený nákladný automobil
zodpovednosť za bezchybný stav zvereného motorového vozidla a jeho pripravenosť k bezpečnej prevádzke
zodpovednosť za prevážaný tovar pri jeho preprave
zabezpečuje správne vypisovanie výkazov výkonu vozidla
vypomáha pri nakládke a vykládke tovaru v sklade a u zákazníka
vykonáva pravidelnú údržbu zvereného majetku
vykonáva ďalšie práce, ktoré súvisia s dohodnutým druhom práce, podľa pokynov priameho nadriadeného

pracovná doba od 7:30 do 16:00 ( pondelok až piatok )
mesačné odmeny v závislosti od vykonanej práce
finančný príspevok na stravu aj počas čerpania dovolenky
pitný režim počas celého roka ( káva, čaj, minerálne vody )
ochranné pracovné prostriedky ( odev a obuv )
mobilný telefón
zamestnanecká zľava na nákup celého sortimentu našej spoločnosti
priateľský kolektív
príjemné pracovné prostredie
kvalitné vstupné zaškolenie

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí plne vyhovujú požiadavkám a predstave vhodného kandidáta na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
* kartu vodiča ( tachograf )
* kvalifikačnú kartu vodiča
* platnú lekársku prehliadku, psychotesty
* ovládanie práce s paletovým vozíkom
* prax - ovládanie hydraulického čela
* práca s PC, základy
* minimálna prax 2 rokov pri skupine C
* fyzická zdatnosť
* zodpovednosť
pri pohovore požadujeme predložiť:
* KV + KKV + platnú lekársku prehliadku

SCP PAPIER, a.s. je veľkoobchod a distribútor papiera na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4579356  Dátum zverejnenia: 16.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac