Vodič - skladník

SCP PAPIER, a.s.

Miesto práce
Stará Vajnorská 17, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zodpovedá za zverený nákladný automobil
zodpovedá za bezchybný stav zvereného motorového vozidla a jeho pripravenosť k bezpečnej prevádzke
zodpovedá za prevážaný tovar pri jeho preprave
zabezpečuje správne vypisovanie výkazov výkonu vozidla
vypomáha pri nakládke a vykládke tovaru v sklade a u zákazníka
zodpovedá za príjem a výdaj tovaru a jeho evidenciu v dodacích listoch
zodpovedá za zverený hmotný majetok - vysokozdvižný vozík
vykonáva pravidelnú údržbu zvereného majetku
zodpovedná za uloženie tovaru do regálových zakladačov
vykonáva ďalšie práce, ktoré súvisia s dohodnutým druhom práce, podľa pokynov priameho nadriadeného

príplatky za odpracované nadčasy
mesačné odmeny do výšky 300 EUR v závislosti od vykonanej práce
stravné lístky aj počas čerpania dovolenky
pitný režim počas celého roka ( káva, čaj, minerálne vody )
ochranné pracovné prostriedky ( odev a obuv )
mobilný telefón
zľavová karta na nákupy v sieti prední ŠEVT
zamestnanecká zľava na nákup celého sortimentu našej spoločnosti
priateľský kolektív
príjemné pracovné prostredie
rozvoj zamestnancov formou vzdelávania
voľné soboty a nedele
teambuildingové aktivity

Kumulovaná pozícia vodič/skladník. Hlavná činnosť je práca vodiča, v prípade potreby pomocné práce v sklade.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

5

Požadujeme:
* kartu vodiča ( tachograf )
* kvalifikačnú kartu vodiča
* platnú lekársku prehliadku, psychotesty
* ovládanie práce s paletovým vozíkom
* prax na VZV ( plynový + elektrický )
* prax - ovládanie hydraulického čela
* práca s PC
* minimálna prax 5 rokov pri skupine C
pri pohovore požadujeme predložiť:
* preukaz obsluhy motorových vozíkov, KV + KKV

SCP PAPIER, a.s. je veľkoobchod a distribútor papiera na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3868744  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac