Servisný technik / Opravár - Ste šikovný, manuálne a technicky zručný ? Uchádzačov bez praxe radi zaučíme !

SCOPA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
950,- až 1.250,- na živnosť, TPP: 900,- eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte technické myslenie, ste manuálne zručný a nebojíte sa učiť nové veci ? Do nášho tímu hľadáme nových ľudí, ktorých si plne zaškolíme na pozíciu servisných technikov pre vykonávanie základných hodinárskych prác (výmena batérií, remienkov, skracovanie náramkov a podobne).

Nezľaknite sa odborného zamerania, je ľahké sa to naučiť, ak má človek chuť. Na prevádzke sa vykonávajú iba základne, ľahko zvládnuteľné úkony, väčšie opravy sa zbierajú a zvážajú do servisnej dielne k vyučeným hodinárom.
Práca v obchodnom centre, v kioskovom stánku 4 x 2 m.

Ponúkame plné zaškolenie, nie je potrebná žiada prax v odbore, iba technické zmýšľanie a chuť pracovať, učiť sa nové veci.

Ponúkame stabilné pracovné miesto v mladom kolektíve príjemných ľudí v obchodnom centre OC CENTRAL Bratislava. Výplata chodí načas bez meškania.
Nástup: ihneď
Pracovná doba: krátky - dlhý týždeň, otvorené 10.00 - 21.00 hod.
Platové ohodnotenie:
Živnosť - nástup: 950,- Eur
Po skúšobnej lehote od 4.mesiaca zvýšenie platu na základ 1.050,- Eur + k tomu motivačná zložka od 0-200,- Eur podľa výkonu a obratov prevádzky.

Možnosť aj na TPP, nástup brutto: 800,- eur, po 4.mesiaci + motivačná zložka od 0-200,- Eur podľa výkonu a obratov prevádzky.

Ďalšie motivačné benefity /vianočné odmeny, narodeninový balíček/.

PROSÍME IBA VÁŽNY ZÁUJEM - Životopisy zasielajte mailom na adresu [email protected]
Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické zameranie výhodou

NIE JE POTREBNÁ PRAX V ODBORE, ponúkame úplné zaškolenie uchádzača. Podmienkou pre výber kandidáta je technický typ, technické myslenie, dobrý zrak, manuálna zručnosť, cit k jemnej mechanike, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, samostatnosť, bezúhonnosť, práca s registračnou pokladnicou.

Spoločnosť sa zameriava na služby a maloobchodný predaj tovaru.
Prevádzkujeme SERVIS HODÍN vo viacerých obchodných centrách v Bratislave + servisnú dielňu.
Malý kolektív mladých ľudí, 4-6 zamestnancov.
www.servishodin.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Metodova 6
82108 Bratislava
ID: 3325647   Dátum zverejnenia: 7.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950,- až 1.250,- na živnosť, TPP: 900,- eur brutto