Predavač

SCOPA s.r.o.

Miesto práce
Metodova 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
800-1150

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PREDAVAČ / OBSLUHA v servise a predaji hodín v OC Central, Bratislava. Obsluha zákazníkov, práca s registračnou pokladnicou. Dokladanie tovaru, udržiavanie chodu prevádzky. Na prevádzke sa nachádza stabilný personál - hodinár, ktorý vykonáva servis hodín, hľadáme predavača / obsluhu, ktorý bude obsluhovať zákazníkov a preberať / vydávať zákazky, blokovať, obsluhovať. Na prácu Vás samozrejme zaškolíme. Pozícia vhodná pre muža vo veku cca 30-45 rokov.
Pracovný čas: pondelok - piatok 10.00 - 18.30 hod., možnosť si privyrobiť občas víkendy podľa dohody.
Možnosť kariérneho a finančného rastu.

Ponúkame plné zaškolenie zamestnanca, nie je potrebná žiadna prax v odbore. Ponúkame stabilné pracovné miesto v malom kolektíve.
Motivačné mesačné odmeny podľa obratu, vianočné odmeny, zľavy na tovar.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zasielať životopisy IBA VÁŽNY ZÁUJEM o túto prácu !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Uprednostňujeme zamestnancov s technickým myslením. Milý prístup k zákazníkom, komunikatívny, zodpovedný, príjemné vystupovanie, práca s registračnou pokladnicou.

Spoločnosť sa zameriava na služby a maloobchodný predaj tovaru.
Prevádzkujeme SERVIS HODÍN vo viacerých obchodných centrách v Bratislave + servisnú dielňu.
Malý kolektív mladých ľudí, 4-5 zamestnancov.
www.servishodin.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

SCOPA s.r.o. - SERVIS HODÍN
Metodova 6
82108 Bratislava
ID: 3207978   Dátum zverejnenia: 6.10.2017