Logo Sconto nábytok

TRNAVA

Senior účtovník/-čka

1 300 EUR/mesiacPonúkame nástupnú mzdu (brutto) vo výške 1300,-€. Po skúšobnej dobe možné navýšenie mzdy.

Miesto práce

Trnava

Termín nástupu

dohodou (ASAP)

STAČÍ LEN CHUŤ PRACOVAŤ, OSTATNÉ ŤA NAUČÍME.

Očakávame

  • prax v účtovníctve, skúsenosti s účtovníctvom obchodnej spoločnosti
  • znalosť princípov lokálneho účtovníctva
  • výborná znalosť PC a dobré komunikačné schopnosti
  • skúsenosti s programom SAP výhodou
  • znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou

Ponúkame:

  • Perspektívne a stabilné zamestnanie v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
  • Zvyšovanie kvalifikácie formou odborných školení
  • Atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky
  • Vecné dary a finančné príspevky pri životných jubileách a pracovných výročiach
  • Teambuildingové aktivity

Náplň práce:

  • vedenie účtovnej agendy spoločnosti v zmysle platných zákonov a predpisov
  • kontrola prvotných dokladov a ich zaúčtovanie v účtovnom programe spoločnosti v zmysle platných predpisov
  • účtovanie nákladov podľa potrieb controllingu
  • včasné spracovanie mesačných a ročných uzávierok
  • včasné spracovanie podkladov k daňovým priznaniam k DPH a kontrolným hláseniam k DPH
  • kontrola vybraných účtov hlavnej knihy
  • príprava podkladov a spracovanie štatistických hlásení
  • komunikácia s bankami a inými inštitúciami, s obchodnými partnermi
  • komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • spolupráca a komunikácia s audítormi
  • spracovanie reportov a výstupov pre potreby vedenia spoločnosti a podľa požiadaviek nadriadeného
  • zaškoľovanie menej skúsených účtovníkov v rámci oddelenia

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa, ale odpovede budeme zasielať iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Staňte sa aj Vy členom nášho tímu!

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Adam Kabát
Tel.: +421902555363
E-mail: poslať životopis
Sconto nábytok
Všetky voľné pozície

SCONTO Nábytok s.r.o., IČO: 44 731 159, so sídlom Nová 10/8144, 91701 Trnava, zapísaná v obchodnom registri vedenom Okresným súdom Trnava, Odd.: Sro, vložka 25761/T, je členom koncernu Krieger Handel Holding SE & Co. KG., Am Rondell 1, DE-12529 Schönefeld, zapísanom v obchodnom registri vedenom Okresným súdom Cottbus, spis. zn. HRA2439 CB