SCONTO Nábytok je súčasťou medzinárodného reťazca, ktorý prevádzkuje v Nemecku obchodné domy pod značkou HöffnerSCONTO. V Českej republike a na Slovensku už viac ako 20 rokov neustále rozširujeme sieť obchodných domov s rozsiahlym sortimentom nábytku a bytových doplnkov a úspešne pomáhame tisíckam našich zákazníkov napĺňať ich sny o krásnom bývaní.
Na posilnenie nášho tímu hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu

Brigáda - skladanie nábytku

5 EUR/hod.Ponúkame hodinovú mzdu vo výške 5 €/hod. K uvedenej mzde sa prirátajú ešte zákonné príplatky.

Miesto práce

Trnava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Termín nástupu

dohodou

Očakávame

○ Skúsenosti s montážou nábytku
○ Zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť
○ Fyzická zdatnosť

Informácie pre uchádzačov:
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa, ale odpovede budeme zasielať iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Náplň práce

○ Montáž a demontáž nábytku vystavovaného v priestoroch obchodného domu
○ Maľovanie v priestoroch obchodného domu
Staňte sa aj Vy členom nášho tímu!

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Barancová
Tel.: +421253488182
E-mail: poslať životopis
ID: 3931235  Dátum zverejnenia: 16.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.