SCONTO Nábytok je súčasťou medzinárodného reťazca, ktorý prevádzkuje v Nemecku obchodné domy pod značkou HöffnerSCONTO. V Českej republike a na Slovensku už viac ako 20 rokov neustále rozširujeme sieť obchodných domov s rozsiahlym sortimentom nábytku a bytových doplnkov a úspešne pomáhame tisíckam našich zákazníkov napĺňať ich sny o krásnom bývaní.
Na posilnenie nášho tímu hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu

Referent kontroly faktúr

Mzdové podmienky (brutto)

1 050 EUR/mesiacPonúkame mzdu vo výške 1050,-€

Miesto práce

Trnava

Termín nástupu

ASAP

Očakávame

  • SŠ/VŠ vzdelanie
  • prax v účtovníctve, skúsenosti s účtovníctvom obchodnej spoločnosti - výhodou
  • znalosť PC a dobré komunikačné schopnosti
  • znalosť NJ prípadne AJ na komunikatívnej úrovni - výhoda

Ponúkame

  • Perspektívne a stabilné zamestnanie v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
  • Zvyšovanie kvalifikácie formou odborných školení
  • Atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky
  • Vecné dary a finančné príspevky pri životných jubileách a pracovných výročiach

Náplň práce

  • vedenie účtovnej agendy spoločnosti v zmysle platných zákonov a predpisov
  • kontrola prvotných dokladov a ich zaúčtovanie v skladovom programe spoločnosti v zmysle platných predpisov
  • zaúčtovanie účtovných dokladov v účtovnom programe spoločnosti v zmysle platných predpisov
  • včasné spracovanie mesačných uzávierok
  • kontrola dodávateľských sáld na kvartálnej báze
  • pravidelná kontrola dokladov zadržaných k úhrade
  • pravidelná kontrola nevyfakturovaných dodávok
  • spracovanie reklamačných podkladov k vyhotoveniu žiadaniek na zaťaženky na týždennej báze
  • komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • spolupráca a komunikácia s audítormi
  • spracovanie reportov a výstupov pre potreby vedenia spoločnosti a podľa požiadaviek nadriadeného

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa, ale odpovede budeme zasielať iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Staňte sa aj Vy členom nášho tímu!

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Barancová
Tel.: +421253488182
E-mail: poslať životopis
ID: 3653002  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac