SCONTO Nábytok je súčasťou medzinárodného reťazca, ktorý prevádzkuje v Nemecku obchodné domy pod značkou HöffnerSCONTO. V Českej republike a na Slovensku už viac ako 20 rokov neustále rozširujeme sieť obchodných domov s rozsiahlym sortimentom nábytku a bytových doplnkov a úspešne pomáhame tisíckam našich zákazníkov napĺňať ich sny o krásnom bývaní.
Na posilnenie nášho tímu hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu

Vedúci/-a predaja

1 100 - 1 300 EUR/mesiacPonúkame mesačnú mzdu vo výške 1300,-€, ktorá sa skladá zo základnej mzdy vo výške 1100,-€ a osobného ohodnotenia 200,-€.

Miesto práce

Trnava

Termín nástupu

dohodou (ASAP)

Očakávame

○ Dobré predajné schopnosti a silnú orientáciu na výsledok.
○ Chuť niečo dokázať.
○ Skúsenosti s vedením tímu spolupracovníkov a schopnosť motivovať ich k dosiahnutiu spoločných cieľov.
○ Ochota pracovať aj cez víkendy.

Ponúkame

○ Veľká možnosť sebarealizácie.
○ Priamy vplyv na výsledky obchodného domu.
○ Perspektívne a stabilné zamestnanie v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti.
○ Zvyšovanie kvalifikácie formou odborných školení.
○ Atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky.
○ Vecné dary a finančné príspevky pri životných jubileách a pracovných výročiach.

Náplň práce

○ Organizácia a riadenie predaja na našom obchodnom dome.
○ Vedenie tímu predajcov - koučovanie, školenie, zodpovednosť za ich výsledky.
○ Dohľad nad dodržiavaním prezentačných štandardov spoločnosti a stavu predajnej plochy.
○ Spoluzodpovednosť za dosiahnuté výsledky obchodného domu.

Informácie o výberovom konaní

Všetkým uchádzačom ďakujeme za zaslanie životopisu, avšak vzhľadom na veľký počet kandidátov nie je v našich silách kontaktovať všetkých. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky stanovené požiadavky. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Vodičský preukaz

B
Staňte sa aj Vy členom nášho tímu!

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Barancová
Tel.: +421253488182
E-mail: poslať životopis
ID: 3357307  Dátum zverejnenia: 11.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac