SCONTO Nábytok je súčasťou nemeckého koncernu Höffner, ktorý patrí k najväčším predajcom nábytku v Európe. V Českej republike a na Slovensku už viac ako 20 rokov neustále rozširujeme sieť obchodných domov s rozsiahlym sortimentom nábytku a bytových doplnkov a úspešne pomáhame tisíckam našich zákazníkov napĺňať ich sny o krásnom bývaní.
Na posilnenie nášho tímu hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu

Pokladník obchodného domu Bratislava aj na skrátený úväzok

Mzdové podmienky (brutto)

Od 700 EUR/mesiacPonúkame mesačnú mzdu pri 40 hodinovom úväzku 750,-€/brutto (ktorá sa skladá zo základnej mzdy vo výške 700,-€ a osobného ohodnotenia 50,-€+ príplatky), pri 30 hodinovom úväzku 563,-€/brutto + príplatky, pri 25 hodinovom úväzku 469,- €/brutto + príplatky a pri 20 hodinovom úväzku 375,- €/brutto + príplatky.

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Termín nástupu

Dohodou

Náplň práce

○ Práca na pokladni obchodného domu
○ Dokladanie a prezentácia tovaru na zverenom úseku predaja.

Ponúkame

○ Perspektívne a stabilné zamestnanie v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
○ Zaškolenie pre prácu na pokladni
○ Zvyšovanie kvalifikácie formou odborných školení
○ Atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky
○ Vecné dary a finančné príspevky pri životných jubileách a pracovných výročiach

Očakávame

○ Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
○ Ochotu zaškoliť sa
○ Ochota pracovať aj počas víkendov
○ Práca vhodná aj pre osoby so ZPS

Informácie pre uchádzačov:
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa, ale odpovede budeme zasielať iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Staňte sa aj Vy členom nášho tímu!
ID: 2348182  Dátum zverejnenia: 27.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac