Špeditér - zasielateľ

SCM Logistics s.r.o.

Miesto práce
Logistický park, Senec
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, zdokonaliť sa v oblasti logistiky a špedície alebo načerpať nové skúsenosti? Pridajte sa k nám a posilnite náš mladý kolektív! Oceníme Vaše schopnosti, skúsenosti a vytvoríme Vám priestor pre ďalšie napredovanie a rast.

Čo budú Vaše hlavné úlohy?
• vyhľadávanie nových klientov v oblasti prepravy a tvorba
predajných stratégií
• príprava cenových ponúk pre klientov na prepravné služby
• podklady a prezentácie na získanie zákazky prepravy
• cenové kalkulácie dopravy
• prípadné obchodné rokovania a prezentácie s klientami
• zodpovednosť za efektívny priebeh a koordináciu prepravy
• organizovanie tímu vodičov nákladných vozidiel
• aktívna komunikácia s dopravcami a sledovanie priebehu
prepravy
• komunikácia s ostatnými pobočkami spoločnosti
• príprava prepravných podkladov a objednávok, fakturácia
spolupráca s finančným oddelením spoločnosti
• reporting o získaných kontaktoch a obchodoch
• práca s interným SW, zadávanie prepráv a dát do systému
• plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného

- práca v etablovanej medzinárodnej spoločnosti
- adekvátne finančné ohodnotenie
- kvartálne bonusy v závislosti od Vášho výkonu
- práca v príjemnom kolektíve a priateľskej atmosfére
- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- refferal bonus pri odporučení zamestnanca

Životopis s uvedením názvu pracovnej pozície posielajte na nižšie uvedený e-mail. K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za Váš záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.12.2017 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, špedícia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívna, dynamická osobnosť s veľkou energiou , ktorá má rada nové výzvy
- vynikajúce komunikačné schopnosti
- aktívny prístup k riešeniu požiadaviek zákazníkov
- anglický jazyk aktívne slovom a písmom, znalosť ďalšieho cudzieho jazyka výhodou
- odolnosť voči stresu, flexibilita
- práca vhodná aj pre absolventa, zabezpečíme kompletné zaškolenie na pozíciu skúseným kolegom a uvedieme Vás do problematiky
- tímový hráč
- lojalita

KOMPLEXNÁ LOGISTIKA POD JEDNOU STRECHOU
• Rok založenia v roku 1997 - Južná Kórea
• Poskytovateľ globálnych logistických služieb v širokom rozsahu
• Založenie pobočky na Slovensku v roku 2004
• Strategicky logistický partner pre spoločnosť Samsung
• Prevádzkovateľ vlastného kontajnerového terminálu od roku 2005
• Medzinárodná a vnútroštátna cestná preprava tovaru
• Služby železničného operátora z významných európskych prístavov
• 4 pobočky na Slovensku (Senec, Sládkovičovo, Galanta, Gáň)
• Stabilné zázemie s cca 350 zamestnancami
• Certifikát systému manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Zámocká 30
811 01 Bratislava

Kontakt

ID: 2864619   Dátum zverejnenia: 10.11.2017