Inšpektor - skladový pracovník

SCM Logistics s.r.o.

Miesto práce
Galanta, Gáň, Senec
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Konkrétne platové podmienky budú dohodnuté na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozloženie materiálu v príslušnej zóne, označovanie materiálu, zakladanie do regálov v prípade potreby
- Práca s PDA
- Práca podľa inštrukcií nadriadeného
- Vykonávanie inšpekcií materiálu, kontrola poškodení, hlásenie poškodených materiálov
- Kontrola príjmu špeciálnych materiálov a kontrola ich umiestnení do chránených priestorov
- Zodpovednosť za čistotu na pridelenej zóne
- Zodpovednosť za dodržiavanie predpisov BOZP, OPP a ŽP
- Plnenie pokynov nadriadeného, zabezpečenie, aby dané úlohy boli splnené, v čo najkratšom čase a v požadovanej kvalite

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý bonusový systém
- zabezpečená doprava
- príjemný kolektív

Vašu žiadosť s CV posielajte e-mailom spolu so súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Informácie o doprave poskytneme na požiadanie. Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

- užívateľská znalosť práce s počítačom
- skúsenosť s prácou v programe SAP výhodou
- flexibilita, zodpovednosť, presnosť
- tímový hráč
- ochota pracovať na zmeny (2-zmenná prevádzka)

KOMPLEXNÁ LOGISTIKA POD JEDNOU STRECHOU
• Rok založenia v roku 1997 - Južná Kórea
• Poskytovateľ globálnych logistických služieb v širokom rozsahu
• Založenie pobočky na Slovensku v roku 2004
• Strategicky logistický partner pre spoločnosť Samsung
• Prevádzkovateľ vlastného kontajnerového terminálu od roku 2005
• Medzinárodná a vnútroštátna cestná preprava tovaru
• Služby železničného operátora z významných európskych prístavov
• 4 pobočky na Slovensku (Senec, Sládkovičovo, Galanta, Gáň)
• Stabilné zázemie s cca 350 zamestnancami
• Certifikát systému manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Zámocká 30
811 01 Bratislava
ID: 2814762   Dátum zverejnenia: 21.8.2017