Можливість для людей з України

Líder/Skladník - Material Handler

SCM Logistics s.r.o.

Miesto práce
Gáň
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 200 EUR/mesiac- dohoda ohľadom základnej mzdy možná, závisí od skúseností kandidáta - ine benefity a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na 2 zmeny
Na začiatku zmeny:
- Kontroluje pripravený materiál do výroby
- Pripravuje palety do výroby

Priebežne počas zmeny:
- Pripravuje materiál na dalšiu zmenu
- Vymiena a doplňuje materiál na jednotlivých linkách
- Presúva vyrobené palety do zóny kompozície
- Preberá materiál zo skladu, kontroluje a pripravuje do nasledujúcej výroby
- Priebežná paletová kompozícia (nahrávanie a uloženie dát do systému)
- Návrat prebytočného materiálu do skladu

Na konci zmeny:
- Vykladá materiál na linku
- Ukončuje paletové kompozície z predchádzajúcej zmeny

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- práca v príjemnom kolektíve
- príplatky nad rámec zákona/nadčas, víkendy/
- refferal bonus pri odporučení zamestnanca - 100 eur
- odmeny vo forme bonusov
- príspevok na stravné lístky nad rámec zákona
- príjemný, mladý kolektív

Vašu žiadosť s CV posielajte e-mailom spolu so súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Informácie o doprave poskytneme na požiadanie. Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- flexibilita, zodpovednosť, presnosť
- tímový hráč
- potrebná vlastná doprava do logistického centra Gáň

KOMPLEXNÁ LOGISTIKA POD JEDNOU STRECHOU
• Rok založenia v roku 1997 - Južná Kórea
• Poskytovateľ globálnych logistických služieb v širokom rozsahu
• Založenie pobočky na Slovensku v roku 2004
• Strategicky logistický partner pre spoločnosť Samsung
• Prevádzkovateľ vlastného kontajnerového terminálu od roku 2005
• Medzinárodná a vnútroštátna cestná preprava tovaru
• Služby železničného operátora z významných európskych prístavov
• 4 pobočky na Slovensku (Senec, Galanta, Gáň, Sládkovičovo)
• Stabilné zázemie s cca 200 zamestnancami
• Certifikát systému manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2814762  Dátum zverejnenia: 2.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac