Regionálny obchodný zástupca

SCI s. r. o.

Miesto práce
Západ
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.6.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Pohyblivé zložky od obratu a aktivite.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Regionálny obchodný zástupca ktorý si vytvára a zodpovedá za svoj zverený región. Vyhľadáva a následne sa stará o zverené prevádzky. Distrubuje pravú taliansku kávu značky MOKARABIA. / káva zrnková, mletá a kapsulová/. Talianske kávovary. Nie je to len predaj ale aj umiestnenie do bezplatného prenájmu.

Zaučenie, vyškolenie v danej oblati. Podpora predaja. Školenia - SR, ČR a Taliansko.

Neseďte doma a pridajte sa k nám. Našu kávu pijú všade a verte nám, ju nezaujíma nejaký COVID-19 :-).
Nič nie je krajšie pri práci ako keď Vám voní a chutí.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hlavne slušná komunikácia. Leňochov neberieme ak si myslíte že na to máte tak nas presvedčte a na začiatku len nepýtajte výhody. Nebojte uvidíme čo vo vás je behom pár dní a nečakáme od Vás dopyt na vyššie ohodnotenie. AK vidíme u Vás zápal a chuť pracovať sami Vam pridáme rôzne benefity. Koľko sa u nás dá zarobiť? Ak pôjdete na 1/2 plynu tak 1.500,-- ale po par mesiacoch u nás končíte :-), ak pôjdete na plný plyn a budete naslúchať našim radám tak 2.500 a viac. Ale bohužial iba na živnosť a to len preto aby ste mali voľnosť a môžete pracovať ako Vám to bude časovo vyhovovať.

Dovoz a distribúcia zahraničných potravin zo zreteľom na taliansku kávu a talianske kávovary.
ID: 3918038  Dátum zverejnenia: 29.5.2020