Servisný technik

Schwarte Group Sp.z.o.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
05.2022 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodnutá mzda + podiel z predaja náhradných dielov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť SCHWARTE GROUP hľadá záujemcov na rozšírenie tímu servisných technikov s pôsobnosťou v CZ, SK a HU.
Predmetom činnosti bude vykonávanie záručných a pozáručných opráv cisternových vozidiel na zber mlieka, uvedenie vozidiel do prevádzky, zaškolenie obsluhy, poskytovať technickú podporu a riešiť technické problémy zákazníkov v SR, príležitostne v CZ alebo HU. Zabezpečovanie podkladov k fakturácii vykonaných servisných zákaziek

Cisternové vozidlá sú vybavené systémom na meranie množstva mlieka od dodávateľa, vzorkovanie mlieka a systémom na uchovanie a prenos dát internetom.

Vašou úlohou bude:
• Údržba a oprava mliekarenských vozidiel u zákazníka a spolupráca pri ciachovaní vozidiel
• Uvedenie vozidiel do prevádzky a zaškolenie zákazníka na obsluhu a údržbu vozidiel
• Predaj náhradných dielov
• Spracovanie podkladov k fakturácii Vašich servisných zákaziek

Ponúkame:
• Služobné servisné vozidlo s technickým vybavením a meracími prístrojmi, počítač
• Zabezpečíme Vám požadované všetky pracovné prostriedky
• Zaškolenie a uvedenie do problematiky a k zákazníkom naším technikom
• Systém školení v Rakúsku a Nemecku s certifikátom na všetka typy vyrábaných zariadení
• Motivujúce ohodnotenie a prémiový systém z predaja náhradných dielov
• Odborný rast, flexibilnú pracovnú dobu, spolupráca s tímovými kolegami
• Stabilné zamestnanie u nadnárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritériá, zašlite nám Váš profesijný životopis v nemeckom alebo anglickom ( slovenskom) jazyku ako reakciu na uvedený inzerát v termíne do 20.05.2022

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektronika, potravinárske stroje

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

PC OFFICE - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadujeme
• Vzdelanie elektrotechnického smeru –slaboprúd alebo strojníckeho - potravinárske stroje
• Orientáciu v technickej dokumentácii
• Skúsenosti s diagnostikou porúch elektroniky resp. opravou počítačov -výmena častí
• Skúsenosti s opravami elektrických, hydraulických a pneumatických rozvodov.
• Spoľahlivosť, komunikatívnosť a ochotu vzdelávania sa
• Vysokú cestovnú pripravenosť

Spoločnosť SCHWARTE GROUP je vedúca spoločnosť v Európe vo výrobe nerezových tankov pre potravinársky priemysel a cisternových vozidiel určených na transport a zber mlieka

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4310431  Dátum zverejnenia: 22.4.2022