Logo Schwabe Slovakia s.r.o.

Medicínsky reprezentant - región Juh SR

Schwabe Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.09.2024
1 500 EUR/mesiac- mzdové ohodnotenie bude zohľadnené na základe skúseností uchádzača + kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pravidelné návštevy a odborné informovanie lekárov a lekárnikov vo zverenom regióne.
  • Predstavovanie a propagácia produktov spoločnosti.
  • Organizovanie a účasť na odborných podujatiach a konferenciách.

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Plánovanie a koordinácia návštev u lekárov a lekárnikov v regióne.
  • Prezentovanie produktov spoločnosti a poskytovanie odborných informácií.

Pracovná doba:

  • 8-hodinový pracovný deň, pondelok až piatok.
  • Flexibilná pracovná doba vzhľadom na potreby klientov.

  • Budeš mať samostatnú a zaujímavú prácu, kde budeš mať možnosť preukázať svoje schopnosti a skúsenosti.
  • Nebudeš sa musieť starať o vlastný automobil, pretože ti poskytneme služobný automobil.
  • Budeš mať možnosť využívať MultiSport kartu, ktorá ti umožní prístup k rôznym športovým a relaxačným aktivitám v celom regióne.
  • Okrem toho ti ponúkame príjemné pracovné prostredie a skvelý tím kolegov, s ktorými sa budeš môcť ďalej rozvíjať.
  • V našej spoločnosti sa pravidelne organizujú rôzne firemné akcie, kde budeš mať možnosť lepšie spoznať svojich kolegov a užiť si príjemné chvíle mimo pracovnej náplne.

- Pozícia sa obsadzuje pre oblasť - Južné Slovensko konkrétne:
Nové Zámky
Komárno
Dunajská Streda
- Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.6.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína, farmácia, prírodné vedy, veterina

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Dobrá prezentácia seba a produktov
  • Príjemné vystupovanie
  • Schopnosť práce v tíme
  • Záujem o trendy v medicínskom priemysle
  • Vyžadované vzdelanie: medicína, farmácia, prírodné vedy alebo príbuzné odbory
  • Požadované hard skills: znalosť medicínskych produktov, zručnosť s prezentáciami
  • Požadované soft skills: komunikačné, vedenie rozhovorov

Medzinárodná farmaceutická spoločnosť zastupujúca farmaceutické spoločnosti Dr. Willmar Schwabe, Bionorica, Heel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lukáš Antálek
Tel.: +421918434695
E-mail: poslať životopis
ID: 4838687  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac