Tlačiar

Schur Flexibles Moneta s.r.o.

Miesto práce
Cukrovarská 8/32, Trebišov
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda 1000 eur + variabilná zložka mzdy závislá od výkonu + ďalšie príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha tlačiarenského stroja, tlač obalového materiálu - flexotlač, hĺbkotlač,...
- zabezpečenie kvality a kvantity tlače v zmysle technologických postupov
- zodpovednosť za nastavenie a priebežnú kontrolu tlače
- kontrola a príprava foriem
- nastavenie a príprava tlačiarenského stroja
- čistenie a údržba technického zariadenia
- práca v dvojzmennej prevádzke (12 hodín)

- výrazne motivačné finančné ohodnotenie
- moderné pracovné prostredie
- práca v stabilnej spoločnosti
- podporujúci kolektív

Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.

Ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať však budeme iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Polygrafia

- skúsenosti v oblasti tlače (rototlač, flexotlač, hĺbkotlač, offsetová tlač) aspoň 1 rok sú podmienkou
- manuálna zručnosť, dobrý farbocit
- schopnosť riešenia problémov
- vysoká miera ochoty učiť sa

Part of strong international group in the market of flexible packaging Schur Flexibles Moneta is specializing on production of flexible packaging for confectionery market.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Cukrovarská 8/32
075 01 Trebišov
ID: 3446251   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 1000 eur + variabilná zložka mzdy závislá od výkonu + ďalšie príplatky