Informace o pracovním místě

Místo práce
Čestlice, Praha - východ
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Schulte TZB, s.r.o.

Firma SCHULTE byla založena před více než 45 lety v Německu a za tuto dobu se stala v Evropě synonymem pro nejúčinnější topné systémy pro halové objekty. Schulte TZB navazuje na tuto tradici a rozšiřuje rozsah činností na komplexní realizaci souborů TZB včetně před projektové přípravy a záručního i pozáručního servisu.

Schulte TZB se tak stává dlouhodobým partnerem specialistů TZB, generálních dodavatelů staveb, developerů, koncových zákazníků a uživatelů. Cílem naší společnosti je efektivní a ekonomicky výhodný projekt navržený s ohledem na ochranu životního prostředí. S tím je spojena pečlivá příprava projektu, hledání nejlepších dostupných řešení a maximální spokojenost zákazníka, nejenom při realizaci díla, ale také po celou dobu jeho užívání.

Rozpočtář/ka - Přípravář/ka - Praha

Úspěšná česká společnost Schulte TZB, s.r.o., která působí na českém trhu od roku 1998 v oboru projekce, dodávky a servis technického zařízení budov přijme do svého týmu (provozovna Čestlice, Praha - východ) nového kolegu k trvalému pracovnímu poměru na pozici:

ROZPOČTÁŘ/KA - PŘÍPRAVÁŘ/KA v lokalitě Praha, Česká republika

Pracovní náplň:

  • analýza zadávací dokumentace

  • komunikace s projektantem, zadavatelem

  • vyhodnocení nabídek subdodavatelů

  • kalkulace nabídkových rozpočtů

  • kompletace a kontrola nabídek

  • koordinace tvorby realizační dokumentace

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání směru technická zařízení budov

  • praxe a zkušenosti oblasti rozpočtů a přípravy staveb (v prostředí KROS) vítány

  • znalost AJ, NJ výhodou

  • znalost MS Excel

  • AutoCAD výhodou

  • výborné analytické dovednosti

  • pečlivost, systematičnost, zodpovědnost a samostatnost při řešení pracovních úkolů

  • časová flexibilita a spolehlivost

Nabízíme:

  • zajímavou a odpovědnou práci v přátelském, mladém a dynamickém kolektivu

  • Zajímavé platební podmínky s motivační složkou

  • zázemí prosperující společnosti

  • pružnou pracovní dobu

  • možnost home office až 2 dny v týdnu

  • mobilní telefon i soukromým účelům

  • zaměstnanecké výhody (stravenky, možnost dalšího vzdělávání a mnoho dalšího)

Kontakt

ID: 3334424   Dátum zverejnenia: 13.3.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.