Stavbyvedoucí v oboru TZB- projekty na Slovensku

Schulte TZB, s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úspěšná česká společnost Schulte TZB, s.r.o., která působí na českém trhu od roku 1998 v oboru projekce, dodávky a servis technického zařízení budov hledá nového kolegu do svého týmu k trvalému pracovnímu poměru na pozici:

Stavbyvedoucí TZB pro projekty na Slovensku

Náplň práce:

- řízení a koordinace stavby v oboru technická zařízení budov
- koordinace činností a subdodavatelů
- kontrola kvality prací
- kontrola a zajištění včasných dodávek materiálu, materiálně technické zabezpečení stavby
- kontrolní prohlídky stavby, účast na kontrolních dnech, řešení reklamací a neshod

Požadujeme:

- vyučení v oboru/ SŠ vzdělání směru stavebním nebo technická zařízení budov
- praxe a zkušenosti s koordinací a řízením stavebního projektu výhodou
- znalost MS Office
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- systematičnost, zodpovědnost a samostatnost při řešení pracovních úkolů
- časová flexibilita a spolehlivost
- ŘP sk. B a ochota cestovat podmínkou
- znalost AJ, NJ výhodou

Nabízíme:

- zajímavou a odpovědnou práci v přátelském, mladém a dynamickém kolektivu
- nadprůměrné platební podmínky
- zázemí prosperující společnosti
- pružnou pracovní dobu
- služební automobil
- mobilní telefon
- zaměstnanecké výhody (např. stravenky, možnost dalšího vzdělávání)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3198702  Dátum zverejnenia: 26.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.