400 - 600 EUR

Asistentka - Recepčná (v poobedných hodinách)

Schönherr Rechtsanwälte GmbH, organizačná zložka

Miesto práce
Apollo Business Center II, Prievozská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Máj 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie chodu recepcie
- telefonická komunikácia v slovenskom alebo anglickom jazyku, prepájanie hovorov, evidencia odkazov
- príprava rokovacích miestností, podpora v priebehu rokovaní
- administratívna podpora právnikov
- všeobecné sekretárske a administratívne práce
- pracovný čas do 19:00 (od 13:00 (6 hodín denne) alebo od 15:00 (4 hodiny denne) - podľa dohody)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

400-600€ v závislosti od dohodnutého pracovného času

- zázemie medzinárodnej spoločnosti
- práca v mladom a dynamickom kolektíve

V prípade záujmu očakávame štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku.
Životopisy zasielajte prosím na e-mailovú adresu:
[email protected] Do predmetu uveďte názov pozície "asistentka". Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov.
Pri zasielaných dokumentoch prosíme uviesť súhlas so spracovaním osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2019 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť
- reprezentatívne vystupovanie
- vysoké pracovné nasadenie
- vyžadujeme znalosť anglického jazyka; nemecký jazyk výhodou
- lojalita k zamestnávateľovi

Schönherr je popredná a progresívna advokátska kancelária s najväčším zastúpením v rámci strednej a východnej Európy, ktorá sa zameriava na top business klientelu. Vo svojich 14 medzinárodných kanceláriách zamestnáva viac ako 300 právnikov.

Kontaktná osoba: Klaudia Mázsárová, Office Manager

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Prievozská 4/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Klaudia Mázsárová
E-mail: poslať životopis
ID: 751347   Dátum zverejnenia: 10.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   400-600€ v závislosti od dohodnutého pracovného času