Reagujte bez životopisu

Stolár

Schody Fraňo s. r. o.

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
nástup možný ihnneť
1 000 - 1 700 EUR/mesiacK platu vyplacame koncorocne a motivacne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba a zostavovanie hotových dielov. Práca s masívom. Pomocné práce na výrobe schodísk po zapracovaní možnosť samostatnej práce, montážne práce.

Zaujímava, tvorivá práca v príjemnom čistom prostredí a priateľskom kolektíve. Dielňa o veľkosti 1000 m2 osadená modernými strojmi. Všetky stroje sú odsávané. Do práce Vás zaškolíme. Možnosť odborného rastu. Zaujímavé finančné ohodnotenie. Plne hradený príspevok na stravu.

Kontaktujte ma prosim na 0905 630 786, alebo mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme stabilná, tradičná firma pevne osadená na trhu, ktorá viac ako 28 rokov vyrába pre našich spokojných zákazníkov kvalitné výrobky. Navrhujeme, tvoríme a vyrábame zaujímave a pekné práce, ktoré inšpirujú aj iných. Ohýbame drevo. Projektujeme a modelujeme 3D vizualizacie výrobkov pred realizaciou. Disponujeme kvalitne vybavenou výrobou s modernými, presnými strojmi. Zameriavame 3D laserom, nasledne vyrabame na CNC obrabacom centre. Drevovýroba. Výroba schodísk a zábradlí.
ID: 3458840  Dátum zverejnenia: 13.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac