Obchodný referent pre maďarský trh

Schnierer PDL s. r. o.

Bratislavská 21, Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.4.2024
1 000 - 3 000 EUR/mesiacvýkonnostné bonusy do 200 EUR / mesiac obratové mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

⚒️Náplň práce zahŕňa telefonický a mailový predaj našim klientom z Maďarska. Po kompletnom zaškolení sú to osobné stretnutia a návrh riešení pre klientov, tvorba cenových ponúk.

Používanie moderného CRM systému Pipedrive pre efektívny predaj - zaškolíme.

Po úplnom zaškolení v našom školiacom programe PROGRESS 360 ti poskytneme možnosť aktívneho osobného predaja počas osobných návštev klientov.

Práca v dymanickom obchodnom tíme ktorý je špička vo svojom odvetví.
Cestovanie.

Základné výhody
Moderný a priestranný office
Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu.
Zdravotné poistenie.
Dôchodkové príspevky alebo programy.
Vzdelávacie programy.
Platená dovolenka a sviatky.

Trendy a inovácie
Práca z akéhokoľvek miesta. Náš obchod je plne digitalizovaný.
Ekologické a udržateľné iniciatívy. Plníme naše závezky voči životnému prostrediu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vitajte v našom svete kúziel a vizuálnych svetelných efektov.

Ak chcete vytvoriť špeciálny zážitok, ste tu správne. Pretože práve zážitky sú naším poslaním.

Vianočná cesta sa pre nás začala niekedy v roku 2008 predajom drobných vianočných dekorácií pre domácnosti. Rokmi sme sa s vášňou venovali vianočným trendom a dnes sme tu s ponukou ktorá predčí všetky očakávania.

Cieľovou skupinou pre tím Schnierer lighting sú mestá, obce, nákupné centrá a firemné objekty. Je jedno či ste mesto s milión obyvateľmi alebo malá obec. Ku všetkým klientom pristupujeme s rovnakým cieľom - vytvoriť nezabudnuteľné a jedinečné prostredie ktoré dokáže ľudí spojiť a rozjasniť ich vianočnú náladu.

Našou víziou nie je predávať svetelné dekorácie, ale zážitky.

Poslanie sa nám darí plniť vďaka tomu, že sa svetelným dekoráciam venujeme 12 mesiacov v roku. Navštevujeme výstavy a našich obchodných partnerov po celom svete. V Ázií, Taliansku, Grécku, Nemecku, Česku a Poľsku.

Sledovanie trendov nám tiež umožňuje ponúkať naším klientom širokú škálu možností a prispôsobiť sa ich individuálnym potrebám a vkusu. Bez ohľadu na to, či preferujete tradičný alebo moderný vianočný dizajn, naši dizajnéry Vám pomôžu vytvoriť amosféru, ktorá bude plne vyhovovať vaším požiadavkam.

Profesionálny prístup je jeden z dôležitých pilierov našej práce. Aj preto tvoríme pre našich klientov vizualizácie zdarma. Vždy sa prispôsobíme
vaším potrebám a radi Vám budeme asistovať aj pri
nákupe osvetlenie v menšom rozsahu ako sú
napríklad len svetelné reťaze, na ktoré u nás dostanete 5 ročnú záruku, čo svedčí o kvalite našich produktov.

Budeme veľmi radi ak nás kontaktujete ešte dnes, a spoločnými silami vytvoríme pre ľudí nezabudnuteľné zážitky vo väčšom aj menšom rozmere.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4776407  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac