Reagujte bez životopisu

Hľadáme vodičov MKD na pravidelné linky

Schnellecke Transport Slovakia, s. r. o.

Bratislavský kraj, Slovensko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
PO DOHODE
1 000 EUR/mesiacVýška mzdy brutto. Výška mzdy v čistom 1800€ a viac v závislosti od počtu odpracovaných dní.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov/vodičky MKD na transport tovaru. Pravidelné prepravy SK - Kassel, SK - Wolfsburg, SK - Hannover.

Vodič má pridelené vozidlo, nestrieda sa s iným vodičom.

Keďže sa nejedná o prácu na turnusy, tak pracovný týždeň, začína buď v nedeľu večer a končí v piatok ráno alebo v pondelok večer a končí v sobotu ráno.

° Nový a moderný vozový park
° Ťahače Man, Mercedes, Iveco, Scania triedy Euro 6 s nadštandardnou výbavou
° Moderný komunikačný systém so zabudovanou rýchlou a spoľahlivou navigáciou
° Automatické mýtne jednotky
° Služobný telefón
° Kompletné zaškolenie
° Pohodlné pracovné oblečenie
° Osobný prístup ku každému zamestnancovi
° Pravidelné vyplácanie mzdy a cestovných náhrad (do 11teho dňa v mesiaci)
° 13. plat
° Náborový príspevok (po skúšobnej dobe)
° Mimoriadne bonusy (optimálna spotreba, flexibilita)
° Vernostný bonus
° Preplácanie lekárskej prehliadky, psychotestov a karty KKV
° Parkovanie súkromného auta v stráženom areáli firmy v Lozorne

Pred nástupom do práce absolvuje každý uchádzač osobný pohovor u nás v sídle firmy v Lozorne.

Dohodnite si termín pohovoru na tel.č.: 0904 731 011

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

° karta KKV
° psychotesty
° lekárska prehliadka

° dochvíľnosť
° zodpovednosť

Spoločnosť Schnellecke Transport Slovakia s.r.o. poskytuje služby v oblasti dopravy a špedície, je dcérskou spoločnosťou koncernu Schnellecke Group pôsobiaceho v oblasti automobilového priemyslu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4381049  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac