Zásobovanie linky s nákladným autom (krátke trasy). Mzda od 1200€/Brutto + nástupný bonus 500€ .

SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiaczákladná zložka 1051€ + 160€ (bonus) + 37€ (príspevok na dopravu) + cca 50€ (nočné týždeň) = € 1298/ brutto mesiac + stravné lístky alebo finančný príspevok na stravu Po skúšobnej dobe zvýšenie základnej zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie jázd podľa vopred stanoveného časového harmonogramu
• Vykládka a nakládka nákladného auta manuálne/pomocou VZV vo VW SK, Schnellecke Slovakia a firmách, pre ktoré zamestnávateľ vykonáva služby (preukaz na VZV zabezpečíme)
• Spätný odvoz prázdnych paliet
• Zodpovednosť za čistotu technický stav prideleného vozidla
• Okamžité nahlásenie poistnej udalosti, technickej poruchy a akejkoľvek neštandardnej situácie
• Dodržiavanie BOZP a VW OP16
• Nosenie pridelených pracovných OPP
• Plnenie pracovných úloh podľa pokynov nadriadených

Nástupný bonus 500€
Po skúšobnej dobe zvýšenie mzdy + preplácanie nadčasov
Polročné bonusy
Odmeny za dobré nápady
Odmeny za odpracované roky
Príspevok na dopravu
Extra dovolenka pri životných udalostiach
Rekreačné poukazy

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, za pochopenie ďakujeme.
Osobné údaje spracovávame v súlade s GDPR. Viac informácií na: https://pk-systems.sk/povinne-informovanie-schnellecke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Preukaz VZV výhodou.

Rodinná firma Schnellecke sa počas svojej 75-ročnej histórie rozvinula zo špedície prepravujúcej nábytok na vedúcu globálnu logistickú spoločnosť pre automobilový priemysel, v rámci ktorej zamestnanci stoja v popredí. Spoločne s viac ako 18.000 zamestnancami v 50 pobočkách po celom svete, sa snažíme prispieť k úspechu našich zákazníkov prostredníctvom vývoja a implementácie na mieru šitých logistických riešení v oblasti skladovej a baliacej logistiky, montáže modulov a "Just In Time" logistiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Fiolek
Tel.: +421904730062
E-mail: poslať životopis
ID: 4810401  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac