Recruiter v logistickej spoločnosti

SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.

Devínska Nová Ves, Bratislava-Devínska Nová Ves-Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac1100/ v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na úvod máme pre teba malý kvíz:

- Nenávidíš stereotyp ?
- Si osoba z rodu ukecaných?
- Zvedavý typ, ktorý na pohovore chrlí jednu otázku za druhou?
- Máš dobre koordinačné schopnosti?
- Nebojíš sa nových výziev?

Ak si aspoň a jednu otázku odpovedal/odpovedala áno pošli nám svoje CVčko a nakopni svoju kariéru v internom HR.

Čo budeš u nás robiť?
Do nášho dynamického tímu hľadáme nového kolegu / kolegyňu, ktorý by nám pomohol zastrešiť oblasť náboru pracovníkov.

Tvojou náplňou práce bude :
- príprava inzercie, pre-selekcia kandidátov, organizovanie a vedenie pohovorov
- nastavovanie sourcingových stratégií - využívanie rôznych interných aj externých zdrojov
- komunikácia s agentúrami
- pozývanie vyhovujúcich uchádzačov na pohovor.
- vedenie pracovných pohovorov s uchádzačmi, informovanie sa na predchádzajúcu prax, očakávaný plat a pod.
- pravidelné monitorovanie uchádzačov o zamestnanie prostredníctvom pracovných portálov, sledovanie aktuálne dopytovaných pracovných pozícií na trhu.
- evidovanie záznamov o uchádzačoch o prácu.
- spolupráca na aktivitách personálneho marketingu ( inzercia, plagáty, sociálne siete )
- zodpovednosť za vstupné dotazníky
- zabezpečovanie pracovnoprávnych úkonov spojených so vznikom a zánikom pracovného pomeru;
- účasť na nových projektoch

- odborné školenia a profesijný rast
- firemné podujatia
- flexibilný pracovný čas
- karta Multisport
- dni voľna nad rámec zákona
iné

Informácie o výberovom konaní

V prípade ak sme ťa zaujali neváhaj a pošli nám svoje CV.
Na Linku ktorý uvádzame nižšie nájdete detailnejšie informácie o GDPR:

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR, ekonómia, psychológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Mzdové účtovníctvo - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v personálnej agentúre- veľká výhoda

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné a koordinačné schopnosti
- time management
- schopnosť určiť si priority
- tímový hráč

Rodinná firma Schnellecke sa počas svojej 75-ročnej histórie rozvinula zo špedície prepravujúcej nábytok na vedúcu globálnu logistickú spoločnosť pre automobilový priemysel, v rámci ktorej zamestnanci stoja v popredí. Spoločne s viac ako 18.000 zamestnancami v 50 pobočkách po celom svete, sa snažíme prispieť k úspechu našich zákazníkov prostredníctvom vývoja a implementácie na mieru šitých logistických riešení v oblasti skladovej a baliacej logistiky, montáže modulov a "Just In Time" logistiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4214643  Dátum zverejnenia: 1.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac