Hľadá sa nový člen tímu najrýchlejšej logistickej šelmy. Poď jazdiť na Retraku u nás !

SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
810 EUR/mesiac810€ základná mzda + mesačný bonus 160€ + mesačný príspevok na dopravu 37€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už ako malý chlapec si chcel jazdiť po hale s vetrom vo vlasoch? Máš aj preukaz VZV?
Ak si na obe otázky odpovedal áno hľadáme práve TEBA!
My máme super "zdvižky", veľké haly a najnovšie technológie v nich.
Poď sa presvedčiť a pridaj sa do firmy, ktorá hrá za jeden team !

Čo budeš u nás robiť?
• manipulovať s paletami
• vyskladňovať a zaskladňovať materiál
• navážať materiál na komis
• vyvážať prázdne palety
• udržiavať a starať sa o techniku, ktorú ti zveríme
• dodržiavať čistotu na pracovisku a v hale
• dodržiavanie BOZP

Čo ti za tvoju prácu dáme my ?

Prácu v prostredí rodinnej firmy. Naša rodina je naozaj veľká, a preto u nás šikovní ľudia nezostávajú stáť na jednom mieste, ale pracovne postupujú. Okrem toho naši kolegovia dostávajú aj toto:
• mesačné odmeny
• polročná a koncoročná odmena
• dochádzkový bonus
• príspevok na dopravu
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• odmena za odpracované roky u nás v Schnellecke
• dni voľna nad rámec zákona pri mimoriadnych životných udalostiach
• firemné teambuildingové akcie

Ak sme ťa zaujali, zašli svoj životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme len tých najlepších jazdcov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Čo na oplátku chceme my od teba ?

Platný preukaz VZV
Zodpovednosť, flexibilita
Schopný tímovej spolupráce
Spôsobilosť pracovať v zmenovej prevádzke (vrátane nočných zmien)

Rodinná firma Schnellecke sa počas svojej 75-ročnej histórie rozvinula zo špedície prepravujúcej nábytok na vedúcu globálnu logistickú spoločnosť pre automobilový priemysel, v rámci ktorej zamestnanci stoja v popredí. Spoločne s viac ako 18.000 zamestnancami v 50 pobočkách po celom svete, sa snažíme prispieť k úspechu našich zákazníkov prostredníctvom vývoja a implementácie na mieru šitých logistických riešení v oblasti skladovej a baliacej logistiky, montáže modulov a "Just In Time" logistiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3360308  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 810 EUR/mesiac