Reagujte bez životopisu

Vodič ťahača CXT mzda od 1100€ nástupný bonus 300€

SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
868 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 868€ + bonus 160€ + príspevok na dopravu 37€ +príplatky za nočné (cca 50€ za týždeň) + stravné + nástupný bonus 300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• navážanie JIT dielov na montážnu linku v určenom čase na určené miesto
• vykladanie a nakladanie kamiónov
• manipulácia s paletami
• udržiavanie a starostlivosť o zverenú techniku
• dodržiavanie čistoty na pracovisku a v hale
• dodržiavanie BOZP

• variabilná zložka mzdy
• polročná a koncoročná odmena
• dochádzkový bonus
• príspevok na dopravu
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• odmena za odpracované roky
• dni voľna nad rámec zákona pri mimoriadnych životných udalostiach
• firemné podujatia

V prípade záujmu o prácu v našej spoločnosti nás kontaktujte na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platný preukaz VZV
Zodpovednosť, flexibilita
Schopný tímovej spolupráce
Spôsobilosť pracovať v zmenovej prevádzke (vrátane nočných zmien)

Rodinná firma Schnellecke sa počas svojej 75-ročnej histórie rozvinula zo špedície prepravujúcej nábytok na vedúcu globálnu logistickú spoločnosť pre automobilový priemysel, v rámci ktorej zamestnanci stoja v popredí. Spoločne s viac ako 18.000 zamestnancami v 50 pobočkách po celom svete, sa snažíme prispieť k úspechu našich zákazníkov prostredníctvom vývoja a implementácie na mieru šitých logistických riešení v oblasti skladovej a baliacej logistiky, montáže modulov a "Just In Time" logistiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3343434  Dátum zverejnenia: 2.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 868 EUR/mesiac