Vodič LKW

SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
835 EUR/mesiaczákladná mzda 790€ + mesačný bonus do výšky 180€ + mesačný príspevok na dopravu 37€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie jázd podľa vopred stanoveného časového harmonogramu
• Vykládka a nakládka nákladného auta manuálne/pomocou VZV vo VW SK, Schnellecke Slovakia a firmách, pre ktoré zamestnávateľ vykonáva služby
• Spätný odvoz prázdnych paliet
• Zodpovednosť za čistotu technický stav prideleného vozidla
• Okamžité nahlásenie poistnej udalosti, technickej poruchy a akejkoľvek neštandardnej situácie
• Dodržiavanie BOZP a VW OP16
• Nosenie pridelených pracovných OPP
• Plnenie pracovných úloh podľa pokynov nadriadených

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, za pochopenie ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Preukaz VZV výhodou.

Rodinná firma Schnellecke sa počas svojej 75-ročnej histórie rozvinula zo špedície prepravujúcej nábytok na vedúcu globálnu logistickú spoločnosť pre automobilový priemysel, v rámci ktorej zamestnanci stoja v popredí. Spoločne s viac ako 18.000 zamestnancami v 50 pobočkách po celom svete, sa snažíme prispieť k úspechu našich zákazníkov prostredníctvom vývoja a implementácie na mieru šitých logistických riešení v oblasti skladovej a baliacej logistiky, montáže modulov a "Just In Time" logistiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Westpoint Logistics Park, Hala DC6b 1137
900 55 Lozorno

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Farská
Tel.: +421904730062
E-mail: poslať životopis
ID: 1033233  Dátum zverejnenia: 11.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 835 EUR/mesiac