Можливість для людей з України

Farmaceut, zodpovedný farmaceut, SR - lekárne skupiny Schneider, nástupný bonus dohodou.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 000 EUR/mesiacMzda v závislosti od lokality a skúseností uchádzača. Odmeny v rámci motivačného systému. Vernostný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Typické činnosti vykonávané na pozícii:
Farmaceut
  • Vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem.
  • Vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
  • Spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pomocou výpočtovej techniky.
  • Poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov.
  • Kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
  • Kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie.
  • Kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu.
  • Koordinovanie práce farmaceutických laborantov.

  • príspevok na členský poplatok v komorách
  • pracovné oblečenie a obuv
  • príspevok na stravné lístky
  • ubytovanie vo vybraných lokalitách
  • neobmedzená variabilná zložka mesačnej mzdy v rámci motivačného systému
  • finančný príspevok po odpracovaní každých 5 rokov
  • odborné vzdelávanie internými a externými školiteľmi, e-learnigové kurzy
  • možnosť nákupu so zamestnaneckou zľavou v lekárňach skupiny SCHNEIDER
  • využívanie služieb zdravotných stredísk a polikliník v rámci skupiny SCHNEIDER /RTG, FBRL, ADOS, OKB.../
  • pravidelné stretnutia zamestnancov lekární
  • zvýhodnené ponuky ubytovania v partnerskom hoteli Crocus****, Štrbské pleso
  • možnosť kariérneho rastu v rámci skupiny SCHNEIDER

Informácie o výberovom konaní

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA
Bratislava, Pezinok, Partizánske, Hlohovec, Nové Mesto nad Váhom, Detva, Žilina, Púchov, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Prievidza, Dolný Kubín, Rožňava, Košice, Trebišov, Prešov

Partizánske, Prievidza, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Nové Mesto nad Váhom, Púchov - ubytovanie formou služobného bytu hradené zamestnávateľom

ZODPOVEDNÝ FARMACEUT
  • vzdelanie: farmaceutická fakulta, odbor farmácia
  • podmienka: odborná licencia
  • pozícia nie je vhodná pre absolventa
  • platové podmienky dohodou

FARMACEUT
  • pozícia vhodná pre absolventa

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počítačové znalosti - Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook.
Odborná zdatnosť, precíznosť, dôslednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť a empatia k pacientom.

SCHNEIDER - HCG (Health Care Group) pôsobiaca v oblasti poskytovania zdravotníckych služieb: prevádzka polikliník, zdravotníckych stredísk, laboratórií klinickej biochémie, ADOS, RTG a MBST pracovísk, FBRL pracovísk, lekární atď.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Sičáková
Tel.: +421905446942
E-mail: poslať životopis
ID: 4513161  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac