Farmaceut, zodpovedný farmaceut, SR - lekárne skupiny SCHNEIDER

Miesto práce
Partizánske
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 800 EUR/mesiacOdmeny v rámci motivačného systému. Dochádzkový bonus. Vernostný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Typické činnosti vykonávané na pozícii:
Farmaceut
  • Vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem.
  • Vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
  • Spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pomocou výpočtovej techniky.
  • Poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov.
  • Kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
  • Kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie.
  • Kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu.
  • Koordinovanie práce farmaceutických laborantov.

  • príspevok na členský poplatok v komorách
  • pracovné oblečenie a obuv
  • príspevok na stravné lístky
  • ubytovanie vo vybraných lokalitách
  • neobmedzená variabilná zložka mesačnej mzdy v rámci motivačného systému
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – DDS, „tretí pilier"
  • finančný príspevok po odpracovaní každých 5 rokov
  • odborné vzdelávanie internými a externými školiteľmi, e-learnigové kurzy
  • možnosť nákupu so zamestnaneckou zľavou v lekárňach skupiny SCHNEIDER
  • využívanie služieb zdravotných stredísk a polikliník v rámci skupiny SCHNEIDER /RTG, FBRL, ADOS, OKB.../
  • pravidelné stretnutia zamestnancov lekární
  • zvýhodnené ponuky ubytovania v partnerskom hoteli Crocus****, Štrbské pleso
  • možnosť kariérneho rastu v rámci skupiny SCHNEIDER

Informácie o výberovom konaní

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA
Pezinok, Hlohovec, Púchov, Žilina
Partizánske, Prievidza, Liptovský Mikuláš - ubytovanie formou služobného bytu
Košice, Trebišov

ZODPOVEDNÝ FARMACEUT
  • vzdelanie: farmaceutická fakulta, odbor farmácia
  • podmienka: odborná licencia
  • pozícia nie je vhodná pre absolventa
  • platové podmienky dohodou

FARMACEUT
  • pozícia vhodná pre absolventa

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Počítačové znalosti - Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook.
Odborná zdatnosť, precíznosť, dôslednosť, samostatnosť, zodpovednosť.

SCHNEIDER - HCG (Health Care Group) pôsobiaca v oblasti poskytovania zdravotníckych služieb: prevádzka polikliník, zdravotníckych stredísk, laboratórií klinickej biochémie, ADOS, RTG a MBST pracovísk, FBRL pracovísk, lekární atď.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Sičáková
Tel.: +421905446942
E-mail: poslať životopis
ID: 3982412  Dátum zverejnenia: 6.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac