Ekonóm, účtovník, mzdový účtovník

Schneider lekáreň/pharmacy

Miesto práce
Čapajevova 23, 080 01 Prešov, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovanie a vedenie účtovnej agendy spoločnosti.
• Kontrolovanie splatnosti odberateľských pohľadávok a záväzkov
spoločnosti.
• Vedenie pokladne v domácej a/alebo cudzej mene.
• Vypracovávanie a evidovanie interných predpisov.
• Predkladanie návrhov na optimalizáciu nákladov spoločnosti.
• Vypracovávanie a odosielanie mesačných, kvartálnych a ročných
výkazov a hlásení.
• Pripravovanie ekonomických podkladov, reportov a analýz pre
vedenie spoločnosti.
• Vypracovávanie daňových priznaní.
• Napomáhanie zamestnancom daňového úradu pri výkone daňovej
kontroly.

Spracovanie miezd a vedenie mzdovej agendy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý

Ovládanie kancelárskych programov - minimálne: Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook a ekonomických programov.

Dôslednosť, precíznosť, analytické myslenie, samostatnosť, zodpovednosť.

SCHNEIDER - HCG (Health Care Group) pôsobiaca v oblasti poskytovania zdravotníckych služieb: prevádzka polikliník, zdravotníckych stredísk, laboratórií klinickej biochémie, ADOS, RTG pracovísk, FBRL pracovísk, lekární atď.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SCHNEIDER - HCG (Health Care Group)
Čapajevova 23
080 01 Prešov
ID: 3330029   Dátum zverejnenia: 8.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou