Senior Application Design Engineer

Schneider Electric Systems Slovakia s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
IHNEĎ/DOHODOU
1 800 EUR/mesiacNašou prioritou je nájsť tie najlepšie talenty na trhu a ponúknuť Vám zaujímavé a férové platové ohodnotenie. O výške dohodnutej mzdy rozhoduje Vaša kvalifikácia, schopnosti, osobnosť a nastavenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite výbornú príležitosť pracovať v jedinom európskom Engineering Excellence Center spoločnosti Schneider Electric v Bratislave!
Hľadáme motivovaného inžiniera automatizácie, ktorý chce uspieť na pozícii Senior PLC / SCADA Engineer v tíme profesionálov v oblasti automatizácie technologických procesov a pracovať s najmodernejšími technológiami na zaujímavých a náročných technologických projektoch v rôznych priemyselných odvetviach.

Kľúčové zodpovednosti:

* Technické vedenie projektu, komunikácia so zákazníkom
* Tvorba technických riešení v rôznych odvetviach a klientských štandardoch
* Vývoj systémovej a softvérovej architektúry
* Detailný návrh aplikácií PLC (Modicon), SCADA (AVEVA, Wonderware, Ignition, Power Scada Operation) a iné
* Integrácia Schneider Electric aplikácií s technológiami tretích strán
* Návrh a realizácia interných a FAT, SAT akceptačných testov
* Uvádzanie do prevádzky a údržba aplikácií PLC / SCADA
* Definícia modelov realizácie projektu a inžinierskych metodológií
* Vedenie a mentoring junior inžinierov
* Práca na projektoch remote z kancelárie alebo on-site u zákazníka v pomere 75% / 25%
* Vzdelávanie a sebarozvoj

* Konkurenčný plat s každoročným prehodnocovaním
* Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom, poskytované aj počas pracovných dní a pracovných ciest
* Ročná odmena odzrkadľujúca individuálny výkon
* Výhodný akcionársky program pre zamestnancov
* Životná poistka
* Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS, až 5% zo základnej mzdy každý mesiac)
* Cafeteria systém benefitov
* Extra rodinné voľno
* Flexibilný prístup k práci z kancelária vs. home office
* Pružná pracovná doba
* Výborné možnosti ďalšieho profesného rozvoja a vzdelávania

Veľmi si vážime vašu žiadosť o prácu. Upozorňujeme, že budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, automatizácia, mechatronika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

PLC progamátor / aplikačný inžinier

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* 3+ rokov skúseností s návrhom a implementáciou PLC aplikácií (Modicon, Simatic, Rockwell a pod.)
* 3+ ročné skúsenosti s konfiguráciou SCADA systémov
* Schopnosť navrhovať, vytvárať, testovať, odstraňovať problémy v oblasti priemyselnej automatizácie a IT sietí
* Pokročilá znalosť a konfigurácia Microsoft Windows
* Znalosť MS Excel, MS Access (výhoda), SQL databáza (výhoda)
* Vysoká úroveň profesionality, kvality práce a bezúhonnosti
* Schopnosť pracovať v prostredí medzinárodného tímu
* Schopnosť porozumieť zadaniu a odkomunikovať svoje pracovné aktivity v angličtine
* Schopnosť organizovať si pracovný čas a určovať priority
* Samostatné vykonávanie úloh a dodržiavanie termínov
* Vhodné pre aj pre absolventa VŠ
* Flexibilita pri cestovaní k zákazníkom v zahraničí

Schneider Electric is the global specialist in energy management and automation with a unique local presence through our 140.000+ employees in more than 100 countries worldwide. We are a technology company and create connected technologies that reshape industries, transform cities, and enrich lives.

Schneider Electric Process Automation is a division that creates and applies advanced technologies to enable the safe and efficient operation of industrial and commercial operations and manufacturing sites. Main Brands of Schneider Electric Process Automation are Foxboro, Triconex, Modicon, Ecostruxure.

Engineering Excellence Center (EEC) has been operating in Bratislava since 2008 and employs 90+ employees. The EEC has been successfully executing engineering various projects for well-known global customers in petrochemical, chemical, pharmaceutical, power and other industry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4522589  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac