Office manager/ka - Asistent/ka vedenia spoločnosti

SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA, spol. s r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
IHNEĎ
1 500 EUR/mesiacCieľom v našej organizácii je spĺňať štandardy spravodlivého odmeňovania a každá pozícia je starostlivo ohodnotená. Upozorňujeme, že ide o dolnú hranicu mesačnej mzdy a konečná mzda bude reflektovať príslušné vedomosti, skúsenosti a zručnosti uchádzača požadované pre túto pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si organizačne zdatná/ý, baví ťa rôznorodá pracovná náplň, rada/rád podporuješ kolegov? Starostlivosť o profesionálny vzhľad celého ofisu a recepciu je pre teba samozrejmosťou?

Príprava a organizácia firemných eventov pre zamestnancov je pre teba hračka?

Vieš čo to znamená car fleet a jeho riadenie?  Potom je toto presne ta pravá pozícia pre teba.

Neváhaj a staň sa súčasťou nášho skvelého Schneider tímu!

Spoločnosť Schneider Electric Slovakia hľadá skúseného kandidáta/kandidátu s praxou na podobnej pozícii v prostredí veľkej spoločnosti na pozíciu  OFFICE MANAGER/KA - ASISTENT/KA VEDENIA

Vašou úlohou bude:

  • Administratívna a organizačná podpora pre vedenie spoločnosti
  • Sledovať preberané témy, v prípade potreby vykonávať zápisy z porád a zabezpečovať plynulý priebeh podľa nastaveného plánu
  • Bezproblémový chod a poriadok  kancelárskych priestorov spoločnosti. Tiež úlohy a podpora v oblasti facility managementu (správa budovy a vozového parku)
  • Rezervácie hotelov, leteniek, taxi služieb a pod.

V rámci office managementu:

  • Zabezpečujete bezproblémový chod, správu a čistotu kancelárskych priestorov a recepcie
  • podieľate sa na organizovaní a príprave firemných eventov (napr. vianočný večierok, SE dni, Dni zdravia.. a pod.)
  • Spracovávate recepciou nahraté objednávky v systéme
  • Pri onboardingu nových zamestnancov: priradenie a príprava pracovného miesta na základe pokynov nadriadeného, pridelenie vstupnej karty, automobilu, parkovacieho miesta.

V rámci facility managementu:

  • Realizácia menších projektov úprav priestorov
  • Zodpovednosť za vstupné karty do budovy a garáže/parkovania
  • Pravidelne aktualizovať zasadací poriadok priestorov spoločnosti a parkovací poriadok (vonkajšie a vnútorné parkovisko)
  • Komunikácia so správou budov a SBS službou, kontrola upratovacích služieb
  • Koordinácia činnosti v prípade nácviku požiaru v budove a v prípade požiaru
  • Koordinácia auditu elektrických zariadení na pobočkách
  • Objednávky revízií súvisiacich so správou budovy a koordinácia ich výkonu
  • Správa vozového parku, vedenie evidencie firemných áut, ich dokumentácie (CCS, technické preukazy, kartičky poistenia..), webdispečing – uzatváranie vozidiel, montáž GPS, apod.
  • Príprava podkladov a formulárov v súvislosti s Car Policy
  • Riešenie poistných udalostí, servisu vozidiel, sezónne prezúvanie pneumatík
  • Evidencia a distribúcia kartičiek poistenia UNION zamestnancom
  • Dodržiavanie interných smerníc spoločnosti
  • Ďalšie úlohy podľa potrieb spoločnosti na základe pokynov nadriadeného

Ponúkame:

  • Zaujímavú prácu v špičkovej nadnárodnej technologickej spoločnosti.
    Príležitosť získať praktické skúsenosti z prostredia riadenia veľkej spoločnosti
  • 5 týždňov dovolenky, sick days, balíček cafeterie + ďalšie benefity
  • Pracovisko na pobočke Schneider Electric Slovakia s.r.o. v Bratislave + možnosť práce z domu

Vopred vám ďakujeme za záujem pracovať v spoločnosti Schneider Electric Slovakia.
Dôkladne si preštudujeme váš životopis a posúdime vaše skúsenosti, vedomosti a predpoklady na voľné miesto.
Ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, radi vás pozveme na osobný pohovor.
Ospravedlňujeme sa, ale ak vás nebudeme kontaktovať do 30 dní, vybrali sme na pohovor iného kandidáta. V prípade, že vo výberovom konaní neuspejete, bude vaša žiadosť v súlade so zákonom 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov po ukončení tendra skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Office management

Počet rokov praxe

2

  • Min. stredoškolské vzdelanie,
  • 2 roky praxe na podobnej pozícii executive asistentky / office managerky, skúsenosť s organizovaním eventov, prezentácií či školení
  • Skúsenosti so správou vozového parku (car fleet)
  • Aktívny prístup k práci, komunikačné zručnosti, zodpovednosť, samostatnosť, vynikajúce organizačné zručnosti
  • Znalosť MS Office (Word, Excel, PP)
  • Anglický jazyk na stredne pokročilej úrovni slovom aj písmom
  • Vodičský preukaz sk. B

Schneider Electric Slovakia spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou medzinárodného koncernu a na Slovensku pôsobí už viac 20 rokov. So sídlom v Bratislave a s obchodnými pobočkami v Košiciach a v Žiline, zamestnáva viac ako 160 zamestnancov.

Schneider Electric je svetový špecialista v oblasti manažmentu elektrickej energie.

Naše riešenia v oblastiach:
- Distribúcia elektrickej energie
- Priemyselná automatizácia a riadenie
- Automatizácia a bezpečnosť budov
- Inštalačné systémy a riadenie (domové elektroinštalácie + inteligentné budovy)
- Zálohovanie elektrickej energie a chladenie
- Riešenia pre zdroje obnoviteľnej energie

Našim prvoradým cieľom je úplna spokojnosť našich obchodných partnerov a zákazníkov, ktorým poskytujeme kompletné služby od poradenstva pri výbere a aplikácii výrobkov, cez školiace moduly Schneider Electric Univerzity, logistiku tovaru až po operatívne servisné záručné a pozáručné služby.

Schneider Electric má celosvetovo 160 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt