Elektrotechnik - špecialista prípravy servisných ponúk

SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA, spol. s r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
IHNEĎ/DOHODOU
1 800 EUR/mesiacCieľom v našej organizácii je spĺňať štandardy spravodlivého odmeňovania a každá pozícia je starostlivo ohodnotená. Upozorňujeme, že ide o dolnú hranicu mesačnej mzdy a konečná mzda bude reflektovať príslušné vedomosti, skúsenosti a zručnosti uchádzača požadované pre túto pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete mať na starosti technickú podporu pre obchodníkov prostredníctvom špecifických znalostí o produktoch a aplikáciách Schneider Electric. Cenové a technické riešenia, hlavne v oblasti poskytovania servisných služieb a riešení spoločnosti Schneider, s ohľadom na požadované štandardy kvality riešení a odporúčaní výrobcu.

* Na základe dopytov od zákazníkov a obchodných inžinierov spoločnosti budete pripravovať ponuky, technické riešenia a špecifikácie v oblasti servisných služieb NN a VN
* Spracujete obchodné príležitosti vzniknuté u zákazníkov, ktoré detekuje technik servisu pri návšteve / servisnom zásahu u zákazníka
* Pripravujete cenový návrh a špecifikáciu na odborné prehliadky, náhradné diely, opravy, diagnostiky a servis zariadení Schneider u zákazníkov
* Navrhujete konfigurácie riešení retrofitov NN a VN podľa požiadaviek zákazníkov a obchodných inžinierov
* Podporujete obchodných inžinierov v pridelenej oblasti produktov – servisných služieb a riešení v predpredajnej fáze
* V prípade potreby komunikujete so zákazníkom za účelom získania informácii potrebných na realizovanie technického a cenového návrhu

Čo ponúkame?

* Atraktívny ročný bonus
* Balíček cafeteria - voliteľné čerpanie benefitov v objeme až 510 eur na kalendárny rok
* Životné poistenie
* 4 platené sickdays
* Dotované stravovanie
* Flexibilnú pracovnú dobu a home office
* Možnosť nákupu firemných akcií
* Dlhodobé firemné vzdelávanie

Vopred vám ďakujeme za záujem pracovať v spoločnosti Schneider Electric Slovakia.

Dôkladne si preštudujeme váš životopis a posúdime vaše skúsenosti, vedomosti a predpoklady na voľné miesto.
Ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, radi vás pozveme na osobný pohovor.
Ospravedlňujeme sa, ale ak vás nebudeme kontaktovať do 30 dní, vybrali sme na pohovor iného kandidáta. V prípade, že vo výberovom konaní neuspejete, bude vaša žiadosť v súlade so zákonom 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov po ukončení tendra skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, energetika, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké sú naše predstavy o vhodnom kandidátovi na túto pozíciu?

* Min. stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru
* Prax v oblasti VN/NN elektrotechniky (projekcia, servis, technická podpora obchodu)
* Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike výhodou,
* Praktické zručnosti: MS Office, Autoad, schopnosť čítať elektro schémy
* Anglický jazyk – aktívne slovom a písmom
* Vysoké pracovné nasadenie, schopnosť prinášať nové návrhy, inovovať,
* Zodpovednosť a dôslednosť, schopnosť pracovať v tíme
* Schopnosť budovať vzťahy, dobré prezentačné a komunikačné zručnosti.

Schneider Electric Slovakia spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou medzinárodného koncernu a na Slovensku pôsobí už viac 20 rokov. So sídlom v Bratislave a s obchodnými pobočkami v Košiciach a v Žiline, zamestnáva viac ako 160 zamestnancov.

Schneider Electric je svetový špecialista v oblasti manažmentu elektrickej energie.

Naše riešenia v oblastiach:
- Distribúcia elektrickej energie
- Priemyselná automatizácia a riadenie
- Automatizácia a bezpečnosť budov
- Inštalačné systémy a riadenie (domové elektroinštalácie + inteligentné budovy)
- Zálohovanie elektrickej energie a chladenie
- Riešenia pre zdroje obnoviteľnej energie

Našim prvoradým cieľom je úplna spokojnosť našich obchodných partnerov a zákazníkov, ktorým poskytujeme kompletné služby od poradenstva pri výbere a aplikácii výrobkov, cez školiace moduly Schneider Electric Univerzity, logistiku tovaru až po operatívne servisné záručné a pozáručné služby.

Schneider Electric má celosvetovo 160 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4776066  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac