Obchodný zástupca pre koncových zákazníkov

SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA, spol. s r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
IHNEĎ/DOHODOU
1 800 EUR/mesiacCieľom v našej organizácii je spĺňať štandardy spravodlivého odmeňovania a každá pozícia je starostlivo ohodnotená. Upozorňujeme, že ide o dolnú hranicu mesačnej mzdy a konečná mzda bude reflektovať príslušné vedomosti, skúsenosti a zručnosti uchádzača požadované pre túto pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho zabehnutého obchodného tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu - dynamického obchodníka pre koncových zákazníkov v oblasti elektrotechniky a automatizácie!

Vašou úlohou bude:

* Získavanie nových projektov a starostlivosť o klientov v segmente koncových zákazníkov v priemysle
* Koordinácia pridelených obchodných projektov
* Riadenie obchodných projektov od ponuky, cez uzavretie zmlúv až do úplnej realizácie
* Príprava komplexných riešení pre zákazníkov v spolupráci s technickým a servisným oddelením
* Vyhľadávanie a sledovanie obchodných prípadov a projektov
* Udržiavanie zákazníckých vzťahov na najvyššej úrovni
* Pravidelné návštevy zákazníkov, zisťovanie ich potrieb požiadaviek
* Dodržiavanie cenovej a obchodnej politiky spoločnosti,
* Zodpovednosť za správnosť zmlúv k prideleným projektom, kontrola plnenia zmluvných vzťahov,
* Príprava a realizácia akcií na podporu nových obchodných príležitostí
* Zisťovanie informácií o projektoch, konkurencii a situácii na trhu, poskytovanie informácií kolegom ostatných oddelení,
* Sledovanie výsledkov spolupráce s pridelenými zákazníkmi a ich priebežné vyhodnocovanie

Čo ponúkame:
* Zaujímavú prácu v špičkovej nadnárodnej technologickej spoločnosti.
* Automobil aj pre súkromné účely
* Kvartálny a ročný bonus
* Balíček cafeteria
* Životné poistenie
* 4 sickdays
* Príspevok na stravovanie
* Multisport kartu
* Flexibilnú pracovnú dobu a home office
* Platené voľno pre rodinu
* Veľké možnosti ďalšieho vzdelávania, odborných tréningov a školení

Vopred vám ďakujeme za záujem pracovať v spoločnosti Schneider Electric Slovakia.

Dôkladne si preštudujeme Váš životopis a posúdime Vaše skúsenosti, vedomosti a predpoklady na voľné miesto.
Ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, radi Vás pozveme na osobný pohovor.
Ospravedlňujeme sa, ale ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní, vybrali sme na pohovor iného kandidáta. V prípade, že vo výberovom konaní neuspejete, bude Vaša žiadosť v súlade so zákonom 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov po ukončení tendra skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, energetika, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Očakávame:

* Min SŠ vzdelanie v oblasti elektrotechniky, alebo automatizácie
* Skúsenosti na podobnej obchodne-technickej pozícii, kontakt s koncovými zákazníkmi v oblasti priemyslu, elektrotechniky a energetiky
* Navrhovanie riešení pre zákazníka v spolupráci s technickými špecialistami
* Skúsenosti s projektovým typom obchodu
* Výborné prezentačné a komunikačné zručnosti
* Zameranie na zákazníka
* Proaktivita, tímový duch, zameranie na dosahovanie cieľov
* Komunikatívna znalosť anglického jazyka
* Vodičský preukaz, ochota cestovať v rámci Slovenska

Schneider Electric Slovakia spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou medzinárodného koncernu a na Slovensku pôsobí už viac 20 rokov. So sídlom v Bratislave a s obchodnými pobočkami v Košiciach a v Žiline, zamestnáva viac ako 160 zamestnancov.

Schneider Electric je svetový špecialista v oblasti manažmentu elektrickej energie.

Naše riešenia v oblastiach:
- Distribúcia elektrickej energie
- Priemyselná automatizácia a riadenie
- Automatizácia a bezpečnosť budov
- Inštalačné systémy a riadenie (domové elektroinštalácie + inteligentné budovy)
- Zálohovanie elektrickej energie a chladenie
- Riešenia pre zdroje obnoviteľnej energie

Našim prvoradým cieľom je úplna spokojnosť našich obchodných partnerov a zákazníkov, ktorým poskytujeme kompletné služby od poradenstva pri výbere a aplikácii výrobkov, cez školiace moduly Schneider Electric Univerzity, logistiku tovaru až po operatívne servisné záručné a pozáručné služby.

Schneider Electric má celosvetovo 160 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4775856  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac