Obchodný zástupca - elektrotechnika a automatizácia

SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA, spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
IHNEĎ
1 900 EUR/mesiacCieľom v našej organizácii je spĺňať štandardy spravodlivého odmeňovania a každá pozícia je starostlivo ohodnotená. Upozorňujeme, že ide o dolnú hranicu mesačnej mzdy a konečná mzda bude reflektovať príslušné vedomosti, skúsenosti a zručnosti uchádzača požadované pre túto pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho zabehnutého obchodného tímu hľadáme kolegu/kolegyňu - dynamického obchodníka so zapálením pre techniku!

Vašou úlohou bude:
* Získavanie nových klientov a starostlivosť o zákazníkov vo zverenom segmente
* V spolupráci s technickými inžiniermi a ostatnými oddeleniami spoločnosti riadenie obchodných projektov od ponuky, cez uzavretie zmlúv až do úplnej realizácie
* Vyhľadávanie a sledovanie obchodných prípadov a projektov
* Rozširovanie okruhu zákazníkov v danej oblasti a udržiavanie zákazníckých vzťahov na najvyššej úrovni,
* Pravidelné návštevy zákazníkov, zisťovanie ich potrieb požiadaviek
* Vyjednávanie výhodných podmienok zmlúv a dohôd (platobné podmienky, termíny dodania, záväzné termíny úhrady faktúr, servisné podmienky ...),
* Dodržiavanie cenovej a obchodnej politiky spoločnosti,
* Zodpovednosť za podpísanie a správnosť zmlúv k prideleným projektom, kontrola plnenie zmluvných vzťahov,
* Pripravuje a realizácia akcií na podporu získavania nových obchodných príležitostí,
* Zisťovanie informácií o projektoch, konkurencii a situácii na trhu, poskytovanie informácií kolegom ostatných oddelení,
* Sledovanie výsledkov spolupráce s pridelenými zákazníkmi a ich priebežné vyhodnocovanie

* Zaujímavá práca v špičkovej nadnárodnej technologickej spoločnosti.
* Veľké možnosti profesného aj osobného rastu, množstvo školení
* Príležitosť získať praktické skúsenosti z prostredia veľkej spoločnosti
* 5 týždňov dovolenky, sick days, balíček cafeterie + ďalšie benefity
* Auto aj pre súkromné účely
* Home office

Vopred vám ďakujeme za záujem pracovať v spoločnosti Schneider Electric Slovakia.

Dôkladne si preštudujeme váš životopis a posúdime vaše skúsenosti, vedomosti a predpoklady na voľné miesto.
Ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, radi vás pozveme na osobný pohovor.
Ospravedlňujeme sa, ale ak vás nebudeme kontaktovať do 30 dní, vybrali sme na pohovor iného kandidáta. V prípade, že vo výberovom konaní neuspejete, bude vaša žiadosť v súlade so zákonom 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov po ukončení tendra skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Min SŠ vzdelanie technického smeru
* Skúsenosti na podobnej obchodnej pozícii kontakt so systémovými integrátormi
* Skúsenosti s automatizáciou, reguláciou, a riešeniami pre riadenie budov veľkou výhodou
* Výborné prezentačné a komunikačné zručnosti
* Zameranie na zákazníka
* Proaktivita, tímový duch, zameranie na dosahovanie cieľov
* Komunikatívna znalosť anglického jazyka
* Ochota cestovať v rámci Západného Slovenska

Schneider Electric Slovakia spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou medzinárodného koncernu a na Slovensku pôsobí už viac 20 rokov. So sídlom v Bratislave a s obchodnými pobočkami v Košiciach a v Žiline, zamestnáva viac ako 160 zamestnancov.

Schneider Electric je svetový špecialista v oblasti manažmentu elektrickej energie.

Naše riešenia v oblastiach:
- Distribúcia elektrickej energie
- Priemyselná automatizácia a riadenie
- Automatizácia a bezpečnosť budov
- Inštalačné systémy a riadenie (domové elektroinštalácie + inteligentné budovy)
- Zálohovanie elektrickej energie a chladenie
- Riešenia pre zdroje obnoviteľnej energie

Našim prvoradým cieľom je úplna spokojnosť našich obchodných partnerov a zákazníkov, ktorým poskytujeme kompletné služby od poradenstva pri výbere a aplikácii výrobkov, cez školiace moduly Schneider Electric Univerzity, logistiku tovaru až po operatívne servisné záručné a pozáručné služby.

Schneider Electric má celosvetovo 160 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4126086  Dátum zverejnenia: 5.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac