Referent servisu – administratívny pracovník

SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacCieľom v našej organizácii je spĺňať štandardy spravodlivého odmeňovania a každá pozícia je starostlivo ohodnotená. Upozorňujeme, že ide o dolnú hranicu mesačnej mzdy a konečná mzda bude reflektovať príslušné vedomosti, skúsenosti a zručnosti uchádzača požadované pre túto pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Referent/ka servisu zabezpečuje administratívnu podporu na oddelení servisu a k pracovným úlohám patria nasledovné oblasti:
- Evidencia ponúk, projektov a zákaziek na servis
- Zaregistrovanie objednávok na oddelení PA (ZoD, obj.)
- Vystavenie dodacích listov
- Ukončenie servisných zákaziek a projektov
- Vystavenie príkazu na fakturáciu (PA a FIN)
- Evidencia skladových servisných zásob
- Objednávanie náhradných dielov pre zákazky a na sklad
- Zdávanie internej práce do SAP
- Administratíva technických reklamácii
- Sledovanie servisných zákaziek (OI / technik / úspešnosť / vyhodnotenie)
- Komunikácia so subdodávateľmi a zákazníkmi (administratíva - ponuky, katalógy, školenie)

Veľký výber e-learning školení
Životné poistenie
Kafetéria systém benefitov 510 EUR/ročne
4 sick days
Home office
Benefity pre rodinu a iné

Pozícia sa obsadzuje na dobu určitú - zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Vopred vám ďakujem za záujem pracovať pre Schneider Electric Slovakia.
Dôkladne si preštudujeme váš životopis a posúdime vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady pre obsadzovanú pracovnú pozíciu.
Ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, radi vás pozveme na osobný pohovor.
Ospravedlňujeme sa, ale ak vás nebudeme kontaktovať do 30 dní, vybrali sme na pohovor iného kandidáta. V prípade, že vo výberovom konaní neuspejete, bude vaša žiadosť spracovaná v súlade so zákonom 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SŠ vzdelanie
prax v administratíve min. 1 rok
aktívna znalosť AJ je podmienkou
skúsenosti s prácou v SAP sú výhodou
komunikatívnosť, zákaznícka orientácia

Schneider Electric Slovakia spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou medzinárodného koncernu a na Slovensku pôsobí už viac 20 rokov. So sídlom v Bratislave a s obchodnými pobočkami v Košiciach a v Žiline, zamestnáva viac ako 160 zamestnancov.

Schneider Electric je svetový špecialista v oblasti manažmentu elektrickej energie.

Naše riešenia v oblastiach:
- Distribúcia elektrickej energie
- Priemyselná automatizácia a riadenie
- Automatizácia a bezpečnosť budov
- Inštalačné systémy a riadenie (domové elektroinštalácie + inteligentné budovy)
- Zálohovanie elektrickej energie a chladenie
- Riešenia pre zdroje obnoviteľnej energie

Našim prvoradým cieľom je úplna spokojnosť našich obchodných partnerov a zákazníkov, ktorým poskytujeme kompletné služby od poradenstva pri výbere a aplikácii výrobkov, cez školiace moduly Schneider Electric Univerzity, logistiku tovaru až po operatívne servisné záručné a pozáručné služby.

Schneider Electric má celosvetovo 160 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 368563  Dátum zverejnenia: 6.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac