Technik servisu VN

SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 1200 EUR v závislosti od skúseností + príplatky za pohotovosť + ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účel pozície
1. Zabezpečovanie záručného a pozáručného servisu, ktorý garantuje firma Schneider Electric svojim zákazníkom
2. Koordinovanie servisných zákaziek a služieb vzhľadom na požiadavky ZSE, SSE a VSE
3. Predaj servisných služieb v oblasti VN
4. Zvyšovať technickú úroveň v špecializovanej oblasti VN produktoch SM6, MCset, Sepam, Talus, Flite a Recloser

Hlavné zodpovednosti
1. Aktívne ponúkať a vykonávať servisné činnosti pre koncových zákazníkov (EU) a energetiku
2. Realizovať a riadiť činnosti periodických prehliadok a servisných zásahov
3. Vykonávať činnosť na servisnom oddelení za účelom poskytovania spoľahlivého záručného a pozáručného servisu zákazníkom
4. Zodpovedať za realizované servisné zásahy
5. Vybavovať technické reklamácie zákazníkov
6. Pravidelne a samostatne zvyšovať svoju kvalifikáciu a znalosti o výrobkoch SESK a vyhlášky 508/2009
7. Viesť a starať sa o zverené služobné motorové vozidlo
8. Zodpovedať a starať sa o zverený hmotný majetok
9. Dodržiavať interné smernice spoločnosti a predpisy BOZP
10. Vykonávať ďalšie vyššie nešpecifikované práce podľa potrieb spoločnosti
11. Aktívny podiel na tvorbe obratu
12. Dodržanie stanovenej marže
13. Dodržiavanie všetkých BOZP požiadaviek a pokynov
14. V čase držania pohotovosti byť k dispozícii v prípade potreby servisného zásahu

Začlenenie do organizačnej štruktúry
Pracovná pozícia servisný technik je priamo podriadená pracovnej pozícii servisný manager. Oddelenie je organizačne začlenené do oddelenia Servis.

Interné väzby
• Spolupracuje s ostatnými servisnými technikmi a manažérom servisu
• Koordinuje servisnú činnosť zmluvných servisných partnerov
• Koordinuje a plánuje svoj pracovný čas s manažérom servisu

Externé väzby
• Spolupracuje so zákazníkmi pri realizácii servisného zásahu alebo ponukách servisnej činnosti
• Pri riešení reklamácií spolupracuje s príslušným OI
• Pri servisnej činnosti v rámci projektov sa riadi pokynmi vedúceho projektu

• zaujímavá a motivujúca práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• voliteľné čerpanie benefitov v objeme 510 eur na kalendárny rok (cafeteria)
• životné poistenie
• 4 sickdays
• flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Požadovaná prax:
• práca na VN zariadeniach 5 rokov
• min. par. 22 - vyhláška 508/2009 ( 718/2002)
• skúsenosti s ochranami VN

Znalosť cudzích jazykov:
• Angličtina - samostatná komunikácia, čítanie a orientácia v technickej dokumentácii

Ostatné požiadavky:
• Vykonáva servisné zásahy na území celého Slovenska
• Pracovné cesty – školenia mimo SR v prípade potreby
• Vyžaduje sa komunikatívnosť a dobré vystupovanie vo vzťahu so zákazníkmi
• V prípade potreby práca v noci a v dňoch pracovného voľna

Schneider Electric Slovakia spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou medzinárodného koncernu a na Slovensku pôsobí už viac 20 rokov. So sídlom v Bratislave a s obchodnými pobočkami v Košiciach a v Žiline, zamestnáva viac ako 160 zamestnancov.

Schneider Electric je svetový špecialista v oblasti manažmentu elektrickej energie.

Naše riešenia v oblastiach:
- Distribúcia elektrickej energie
- Priemyselná automatizácia a riadenie
- Automatizácia a bezpečnosť budov
- Inštalačné systémy a riadenie (domové elektroinštalácie + inteligentné budovy)
- Zálohovanie elektrickej energie a chladenie
- Riešenia pre zdroje obnoviteľnej energie

Našim prvoradým cieľom je úplna spokojnosť našich obchodných partnerov a zákazníkov, ktorým poskytujeme kompletné služby od poradenstva pri výbere a aplikácii výrobkov, cez školiace moduly Schneider Electric Univerzity, logistiku tovaru až po operatívne servisné záručné a pozáručné služby.

Schneider Electric má celosvetovo 160 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3522395  Dátum zverejnenia: 28.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1200 EUR v závislosti od skúseností + príplatky za pohotovosť + ročný bonus