Poradíme Vám?

Zodpovedný Farmaceut alebo Farmaceut (BA)

Schmitlpharm, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
čím skôr
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac13 plat, odmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- zodpovedať za odbornú úroveň poskytovania lekárenskej starostlivosti
- zodpovednosť za plnenie plánu predaja
- pracovať s informačným systémom o liekoch a zdravotníckych pomôckach
- zabezpečovať prehľady o nových liekoch a o týchto informovať odborných zamestnancov lekárne
- riadiť a koordinovať zabezpečovanie liekov a zdravotníckych pomôcok a ostatného sortimentu lekárne
- zodpovedať za sortiment liekov a zdravotníckych pomôcok prvej skupiny ich kategorizácie
- organizovať, riadiť a kontrolovať hospodárenie s liekmi a zdravotníckymi pomôckami
- organizovať a riadiť administratívno – ekonomické činnosti pri spracovávaní lekárskych predpisov a lekárskych poukaz

- obľúbená lekáreň
- vzdelávanie aj mimo kreditového systému
- motivujúce variabilné odmeňovanie
- práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
- práca v príjemnej a priateľskej atmosfére
- regionálne stretnutia, školenia

Zavedená spoločnosť Sanimat SK z konzorcia Schmitlpharm a.s. s 12-ročnou históriou v zdravotníctve. Etablovaná na trhu farmácie aj zdravotníckych pomôcok. Spoločnosť spolupracuje a poskytuje servis aj zariadeniam sociálnych služieb na celom území Slovenska. Naše zameranie je orientované na poskytovanie vysoko kvalitného servisu pacientom, ako aj organizáciám s ktorými spolupracujeme. Odbornosť a profesionalita je základom, o ktorý opierame všetky naše aktivity. Rodinné zázemie a rodinná atmosféra sú oporou vnútornej integrity spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceut

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
NRSYS Pharmacy - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívna osobnosť zameraná na výsledky
- pracovitý a precízny typ osobnosti
- usmievavý kolega s profesionálnym prístupom ku
klientovi
- v prípade ZF riadiace schopnosti

Zavedená spoločnosť s 12-ročnou históriou v zdravotníctve. Etablovaná na trhu farmácie aj zdravotníckych pomôcok. Spoločnosť spolupracuje a poskytuje servis aj zariadeniam sociálnych služieb na celom území Slovenska. Naše zameranie je orientované na poskytovanie vysoko kvalitného servisu pacientom, ako aj organizáciám s ktorými spolupracujeme. Odbornosť a profesionalita je základom, o ktorý opierame všetky naše aktivity. Rodinné zázemie a rodinná atmosféra sú oporou vnútornej integrity spoločnosti.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DLPHARM, s.r.o.
Jabloňová 29
974 05 Banská Bystrica
ID: 4127690  Dátum zverejnenia: 22.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac