Logo SCHMACHTL SK, s.r.o.

Obchodný zástupca pre BA, TT, TN, ZA kraj - predaj elektrotechnického materiálu

SCHMACHTL SK, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiacprovízie, bonusy, odmeny, 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívny predaj produktov v oblasti priemyselnej elektrotechniky a elektroinštalácie
- Navštevovanie existujúcich zákazníkov a aktívne vyhľadávanie nových
- Technické poradenstvo a odborné konzultácie
- Zodpovednosť za plnenie plánovaného obratu v pridelenom regióne
- Administratívna agenda - príprava a záznamy pracovných aktivít

- Služobné auto aj na súkromné účely
- Motivujúci systém odmeňovania pre tých, ktorí chcú dobre zarábať
- Stabilná firma so zahraničnou účasťou rodinného typu
- Príjemné firemné prostredie a priateľský kolektív
- Dôkladné úvodné zaškolenie, zahraničné aj domáce školenia

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis. Kontaktovaní budú len vybratí uchádzači, spĺňajúci predpoklady pre
úspešný výkon tejto práce. Súčasťou výberového procesu je osobný pohovor v sídle firmy. Všetkým ďakujeme za
prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Reprezentnatívne vystupovanie
- Elektrotechnické vzdelanie
- Prax v osobnom predaji
- Ochotu cestovať, vzdelávať sa a neustále pracovať na svojom zdokonaľovaní
- Samostatnosť a zodpovednosť

SCHMACHTL je rakúska obchodno-dodávateľská spoločnosť s elektortechnickými a strojárskymi komoditami, ktorá pôsobí v oblasti strojárskeho, chemického, farmaceutického, potravinárskeho a energetického priemyslu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miloš Tuhársky
Tel.: +421910266797
E-mail: poslať životopis
ID: 4839734  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac